Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP) – pradedančiųjų vadovas

Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP) – pradedančiųjų vadovas

XRP, paprastai vadinamas „Ripple“, įgauna pagreitį kaip viena iš pirmaujančių kriptovaliutų. Šiame vadove apžvelgsiu „Ripple Labs“, „Ripple“ kompaniją, kriptovaliutos XRP ir išvardysiu įvairius būdus, kuriuos galima nusipirkti internetu..

Kaip nusipirkti „Ripple“ santrauką

„XRP“, „Ripple“ kriptovaliutą, galima įsigyti tokiu būdu:

Atminkite, kad kiekvienai „Ripple“ piniginei reikalingas pradinis 20 XRP indėlis, kad būtų išvengta suklastotų sąskaitų. Po pirminio pirkimo negalėsite pasiekti šio indėlio.

2020 m. Gruodžio mėn. Atnaujinimas: 2020 m. Gruodžio 22 d. SEC pateikė ieškinį „Ripple INC.“, Pagrindinei „Ripple“ kompanijai, ir dviem jos vadovams Christianui Larsenui ir Bradley Garlinghouse’ui (atitinkamai buvusiems ir dabartiniams generaliniams direktoriams). Skundas susijęs su didesne nei 1,3 mlrd. USD parduodant skaitmeninį turtą, vadinamą XRP, neregistruotu vertybinių popierių pasiūlymu investuotojams JAV ir visame pasaulyje.

Po SEC pranešimo XRP kaina smarkiai nukrito. Pagrindinės biržos, tokios kaip „Coinbase“ ir „Coinmama“, paminėdamos dvi, uždarė visą XRP prekybos veiklą..

Norėdami išsamiai paaiškinti „Ripple“, skaitykite „XRP“ ir papildomas pirkimo galimybes. Štai ką aptarsiu:

1. Kas yra Ripple?

Šiandien bankų sistema naudoja pasenusias ir lėtas sistemas pinigų pervedimui tarp įstaigų. „Ripple“ siekia būti „vertingu internetu“ – taisyklių rinkinys (t. Y. Protokolas), kurį finansų įstaigos gali naudoti norėdami perkelti pinigus visame pasaulyje taip greitai, kaip informacija juda internetu.

„Ripple Transaction Protocol“ (RTXP) palaiko dviejų tipų valiutas – IOU ir XRP. IOU reiškia skolą (t. Y. Esu jums skolingas) ir gali būti prekiaujama tarp skirtingų institucijų. IOU gali būti išduodamas bet kokio tipo turtui, ne tik valiutoms.

XRP yra kriptovaliuta, skirta daugiausia finansų įstaigoms, kad jos galėtų konvertuoti savo lėšas ir greitai jas pervesti kitoms institucijoms visame pasaulyje..

Kalbant apie „Ripple“ tinklo, dar žinomo kaip „RippleNet“, veikimą, XRP operacija vidutiniškai trunka 4 sekundes, o tinklas gali apdoroti iki 1500 tx per sekundę.

Keli bankai jau priėmė „Ripple“ platformą: „Santander“, „Axis Bank“, „Yes Bank“, „Westpac“, „Union Credit“, NBAD ir UBS, tarp kitų.

Pasak „Ripple“, bankai, naudodami savo protokolą, gali sutaupyti vidutiniškai 3,76 USD už mokėjimą. Atsižvelgiant į tai, kad bankai kasmet atlieka tūkstančius, o gal milijonus operacijų, tai reiškia reikšmingą santaupą.

Šiuo metu „Ripple“ yra viena įdomiausių „Fintech“ organizacijų su savo novatoriška finansine platforma, nes „Forbes“ netgi įtraukia „Ripple“ į savo „Fintech 50“.

Nors didelio masto investuotojai gali tiesiogiai investuoti į „Ripple“, dauguma kitų investuotojų ir spekuliantų gali investuoti tik į „XRP“, „Ripple“ gimtąją valiutą.

„XRP“ vertė išaugo 2017 m iki 0,01 USD iki moneta viršija 0,30 USD. Šį didžiulį vertės padidėjimą lemia ir bankų įsisavinimas, ir spekuliacinės palūkanos.

Tikslas yra paversti XRP stabilia valiuta, kurios vertė labai nesiskiria, todėl bankams būtų patogu pereiti į ją, nebijant nepastovumo. Šiuo metu daugelis bankų nenori nieko bendra su XRP, nes jo vertė gali labai pasikeisti per naktį ar net per kelias sekundes.

Ilgalaikis „XRP“ vertės padidėjimas yra galutinė „Ripple“ žaidimo strategija, nes jie turi didžiąją dalį XRP. Tai reiškia, kad statymas už XRP yra statymas už „Ripple“.

Nors XRP turi keletą milžiniškų pranašumų, palyginti su kitomis kriptovaliutomis, kai kurie tvirtina, kad tai yra didelė brolio platforma atliekant pasaulinius sandorius.

Kadangi pirminė „Ripple“ vizija buvo sutelkta į tai, kad kasdieniai žmonės galėtų nebrangiai ir greitai atlikti pasaulines operacijas, pvz., Pervedimo mokėjimus, daugiausiai dėmesio buvo skirta tik bankams..

Kiekvienas, kuriam patinka „Ripple“ platforma, bet nemėgsta „Ripple“ – įmonė gali norėti naudoti „Stellar“, Jedo McCalebo „Ripple“ šakutę, nes ji turi daugiau altruistinės vizijos.


2. Kaip nusipirkti „Ripple“ 3 paprastais žingsniais

1 žingsnis – gaukite „Ripple“ (XRP) piniginę

Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti prieš įsigydami „XRP“, yra įsigyti piniginę, kurioje bus galima laikyti „XRP“. Kaip ir daugumoje kriptovaliutų, galite pasirinkti programinę arba aparatinę piniginę.

Programinės įrangos piniginės yra nemokamos programos, kurios paprastai laikomos mažiau saugiomis ir todėl tinka mažesnėms pinigų sumoms.

Kita vertus, aparatinės piniginės yra fiziniai įrenginiai, kurie jungiasi prie jūsų kompiuterio (pvz., „Flash“ atmintinė) ir saugo jūsų asmeninius raktus pačiame įrenginyje. Jie laikomi saugiausia kriptovaliutų laikymo forma.

„Ledger Nano X“ – aparatinė piniginė, leidžianti laikyti XRP, taip pat daugybę kitų kriptovaliutų. Jis taip pat gali prisijungti prie jūsų mobiliojo ryšio per „Bluetooth“. Mano apžvalgą apie tai galite perskaityti čia.

„TREZOR Model T“ – tai aparatinė piniginė su įmontuotu jutikliniu ekranu, leidžiančiu saugoti XRP ir daugiau nei 1000 kitų kriptografinių išteklių. Šiuo metu jis suderinamas tik su staliniais kompiuteriais. Mano apžvalgą apie ją galite perskaityti čia.

Briauna – Anksčiau žinomas kaip „Airbitz“, „Edge“ yra mobilioji piniginė („iOS“, „Android“), kurioje galima laikyti kelias kriptovaliutas, įskaitant XRP.

„Exodus“ – gražiai sukurta programinės įrangos piniginė, palaikanti XRP ir daugiau nei 100 kitų kriptografinių išteklių. Piniginėje taip pat yra keityklos vartotojams, norintiems pakeisti XRP kitomis kriptomis ir atvirkščiai.

Reikėtų pažymėti, kad kiekviena „Ripple“ piniginė iš pradžių turi būti finansuojama naudojant 20 XRP rezervo, siekiant apsisaugoti nuo žemo lygio šlamšto atakų.

Kai turėsite „Ripple“ piniginę, pats laikas susikurti savo XRP adresą, kurio jums prireiks vėliau. XRP adresas yra 25-35 simbolių eilutė, prasidedanti r ir didžiosiomis bei mažosiomis raidėmis. Pavyzdžiui: rPspuKM5rCw5EkRDD9vGL816V15DwtSa3L


2 žingsnis – raskite „XRP Exchange“

Šiandien yra keletas „Ripple“ pirkimo variantų. Galite arba nusipirkti XRP su „fiat“ valiuta (t. Y. USD, EUR ir kt.), Prekiauti „Bitcoins“ už XRP konkrečiose biržose arba investuoti į „XRP“ netiesiogiai per fondą.

* „eToro“ vartotojai: 75% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus.

Investuokite į „Ripple“ per prekybos fondą

Tokios platformos kaip „eToro“ leidžia investuoti į XRP, tačiau „eToro“ yra mažiau tinkama prieigai prie jūsų monetų ar monetų siuntimui kitiems žmonėms. Pirktą „Ripple“ galite atsiimti iš savo asmeninės piniginės, tačiau tai reikalauja papildomų veiksmų ir užtrunka daugiau laiko..

Paprasčiau tariant, „eToro“ yra geras pasirinkimas daugiausia, jei norite spėlioti apie kainą. Čia galite perskaityti visą mano „eToro“ apžvalgą.

* 75% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus. JAV vartotojams CFD nėra siūlomi. Kriptografiniai rinkiniai yra labai nepastovūs nereguliuojami investiciniai produktai. Nėra ES investuotojų apsaugos.

Kaip nusipirkti Ripple su kreditine kortele

Naudodamiesi CEX.io, galite greitai nusipirkti XRP naudodamiesi kreditine kortele arba pavedimu. CEX yra kriptovaliutų keitykla Londone ir veikia nuo 2013 m. Visą mano apžvalgą CEX galite perskaityti čia.

„Binance“ yra tik kriptografinė birža, leidžianti kreditine kortele įsigyti tam tikras kriptovaliutas (tarp jų ir XRP). Čia galite perskaityti visą mano „Binance“ apžvalgą.

Atminkite, kad nors kreditinės kortelės yra greitesnės, jos kainuoja ir brangiau. Taigi, jei turite galimybę atsiskaityti pavedimu ir nesijaudinate laiku, galėsite gauti geresnę kainą.

Kaip nusipirkti „Ripple“ su „Bitcoin“ (prekyba BTC XRP)

Visoje „Ripple“ bendruomenėje sutariama, kad pigiausias būdas įsigyti XRP yra pirkti bitcoiną ir tada prekiauti juo už XRP.

Lengviausias būdas prekiauti „Bitcoin“ į XRP yra greitai pasikeisti „Binance“. „Kraken“ yra papildoma populiari birža, leidžianti vartotojams prekiauti bitkoinais už XRP, tačiau jo patikrinimo procesui reikia daugiau laiko.

3 žingsnis – atsiimkite XRP prie piniginės

Nerekomenduočiau palikti savo XRP biržoje, kurioje juos pirkote. Taip yra dėl to, kad jūs iš tikrųjų nekontroliuojate savo monetų privataus rakto, todėl jos iš tikrųjų nėra jūsų.

Nesvarbu, iš kur gavote monetas, nepamirškite jas atsiimti į savo ne laisvės atėmimo „Ripple“ piniginę (t. Y. Turite prieigą prie privataus rakto). Patvirtinę operaciją, sėkmingai baigėte „Ripple“ pirkimo procesą.


3. Išvada – ar „Ripple“ yra gera investicija?

Per ateinančius porą metų „Ripple“ tikriausiai kreipsis į didesnius bankus, nes jie siūlo greitai keičiamą pasaulinį mokėjimų tinklą, tuo pačiu sumažinant operacijų mokesčius..

„XRP“ gali uždirbti didžiulę investicijų grąžą, JEI „Ripple“ žengia į priekį visame bankų sektoriuje (ir tai yra didelis, jei).

Be XRP, bankai taip pat gali pasirinkti pasirinkti „RippleNet“, bet naudoti IOU vietoj XRP (daugiau apie IOU vaizdo įraše šio įrašo pradžioje).

Taigi nors „Ripple“ ateitis šiuo metu atrodo šviesi, XRP ateitis vis dar neaiški (kaip ir daugumoje kriptovaliutų). Atminkite, kad ten, kur didelis atlygis, tenka ir didelė rizika. Įsitikinkite, kad investuojate atsakingai, kaip jau minėjau anksčiau.