Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC) – pradedančiųjų vadovas

Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC) – pradedančiųjų vadovas

Nuo tada, kai „Litecoin“ buvo sukurtas dar 2011 m., Jis buvo laikomas populiariausiu „Bitcoin“ jaunesniuoju broliu. Šiame vadove apžvelgsiu įvairius būdus, kaip galite įsigyti „Litecoin“ internetu ir neprisijungę, taip pat kaip jį laikyti.

Kaip nusipirkti „Litecoin“ santrauką

Jei norite išsamiau paaiškinti įvairius „Litecoin“ ir piniginių pirkimo būdus, kaip juos laikyti, skaitykite toliau. Štai ką aptarsiu:

1. Kas yra „Litecoin“ trumpai?

„Litecoin“ yra „Bitcoin“ spinoffas, kurį 2011 m. Spalio mėn. Sukūrė buvęs „Google“ darbuotojas Charlesas Lee. „Litecoin“ perėmė bendrą „Bitcoin“ idėją, tačiau pakeitė keletą pagrindinių komponentų:

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei „Bitcoin“ yra skaitmeninis auksas, „Litecoin“ yra skaitmeninis sidabras. Tai greitesnis, bet taip pat pigesnis ir gausesnis nei Bitcoin.


2. „Litecoin“ pirkimas 3 žingsniais

1 žingsnis – gaukite „Litecoin“ piniginę

Prieš eidami pirkti „Litecoins“, jums reikės piniginės, kur juos laikyti. Šiandien yra daug „Litecoin“ piniginių, tačiau šiame įraše aš apžvelgsiu geriausias, mano nuomone,.

„Litecoin“ aparatinės piniginės

Geriausias bet kokios kriptovaliutos laikymo variantas būtų aparatinės piniginės naudojimas. Tai yra aparatinė įranga, kurioje jūsų monetų privatus raktas saugomas neprisijungus.

Šiandien yra du pagrindiniai aparatūros gamintojai, iš kurių galima rinktis – „Ledger“ ir „TREZOR“. Abi įmonės turi skirtingus aparatinės piniginės modelius, kurie atliks darbą.

Jei norite išsamesnės informacijos apie konkrečius modelius, galite perskaityti mano „Ledger Nano X“ apžvalgą arba „TREZOR Model T“ apžvalgą.

„Litecoin“ programinės įrangos piniginės

Aparatinės piniginės kainuoja. Taigi, jei nesate tikri, ar esate rimtas kriptovaliutų atžvilgiu, ir tiesiog norite paragauti, ką jie jaučia, galbūt jums geriau būtų pradėti nuo programinės įrangos piniginės.

Programinės įrangos piniginė yra nemokama programa, leidžianti laikyti monetas kompiuteryje ar mobiliajame telefone.

Lengviausiai pradėti naudotis „Litecoin“ programinės įrangos piniginėmis, be abejo, yra „Exodus“ ir Briauna. Abi piniginės yra labai intuityvios. „Exodus“ veikia tik darbalaukiuose, o „Edge“ – mobiliesiems. Jei norite gauti daugiau informacijos, galite perskaityti mano „Exodus“ apžvalgą.

Norėdami gauti išsamų paaiškinimą apie aparatūros pinigines, programinės įrangos pinigines ir papildomus piniginių tipus, įsitikinkite, kad peržiūrėjote antradienio „Bitcoin Whiteboard“ epizodą apie pinigines.

Kai turėsite piniginę, turėsite rasti savo „Litecoin“ adresą. Jūsų „Litecoin“ adresas yra ilga raidžių ir skaičių eilutė, prasidedanti raidėmis „L“, „3“ arba „M“. Štai pavyzdys:

LM2WMpR1Rp6j3Sa59cMXMs1SPzj9eXpGc1


2 žingsnis – raskite LTC biržą

Kai „Litecoin“ tampa vis populiaresnė, „Litecoin“ parduodančių kriptovaliutų biržų skaičius auga.

Šiame įraše aš sutelksiu dėmesį į lengviausius mainus, kuriuos galite pradėti, taip pat pateikdami pačius įvairiausius mokėjimo metodus.

* „eToro“ vartotojai: 75% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus.

„Litecoin“ pirkimas per „eToro“

Argumentai už: Lengva pradėti naudotis, įvairūs mokėjimo būdai

Minusai: Mažiau tinka prieigai prie tikrųjų monetų

„eToro“ yra populiari ir nusistovėjusi kriptovaliutų prekybos platforma, leidžianti lengvai investuoti į „Litecoins“ ir kitas kriptovaliutas „fiat“ valiuta (t. y. doleriais, eurais ir kt.). Kitaip tariant, „eToro“ yra labiau orientuotas į prekybininkus, o ne į vartotojus, kurie nori iš tikrųjų turėti savo monetas.

Nors galite atsiimti ar siųsti monetas iš „eToro“ kitiems žmonėms, tai nėra ideali platforma tam ir ji labiau tinka spekuliacijoms dėl kainos..

Taip yra dėl savo patogios naudoti platformos, siūlančios puikų klientų aptarnavimą ir pačių įvairiausių mokėjimo būdų (pavedimas, kreditinė kortelė, „PayPal“, „Neteller“ ir kt.).

Jei „eToro“ naudojate tik investicijoms, „Litecoin“ piniginės jums tikrai nereikia. „eToro“ taip pat leidžia jums sutrumpinti tam tikrą valiutą, jei manote, kad jos kaina kris.

* 75% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus. JAV vartotojams CFD nėra siūlomi. Kriptoasetai yra nepastovūs nereguliuojami investiciniai produktai. Nėra ES investuotojų apsaugos.

„Litecoin“ pirkimas per „Coinmama“

Argumentai už: Paprastas pirkimo procesas, patikima įmonė

Minusai: Santykinai dideli mokesčiai

„Coinmama“ leidžia akimirksniu nusipirkti „Litecoins“ su kredito kortele, debeto kortele ar SEPA pavedimu. Jie priima vartotojus iš daugelio pasaulio šalių (išskyrus kelias JAV valstijas).

Bendrovė gyvuoja ilgą laiką (nuo 2013 m.) Ir laikoma patikima. Visą mano „Coinmama“ apžvalgą galite perskaityti čia.

„Coinmama“ nelaikys jūsų „Litecoins“ už jus, o tai reiškia, kad prieš pradėdami pirkimo procesą turėsite įsitikinti, kad turite „Litecoin“ piniginę ir adresą (kaip aprašiau 1 veiksme)..

Monetos išsiunčiamos beveik akimirksniu, kai pirkimas yra baigtas.

„Litecoin“ pirkimas per CEX.io

Argumentai už: Maži mokesčiai prekybos platformoje, įvairūs mokėjimo būdai

Minusai: Dideli mokesčiai už tarpininkavimo paslaugą

„CEX“ leidžia greitai ir saugiai nusipirkti „Litecoin“, naudojant kredito kortelę, debeto kortelę ar pavedimą. Svetainėje siūlomi du litecoinų pirkimo būdai:

Kaip ir „Coinmama“, CEX gyvuoja nuo 2013 m. Ir nuo to laiko įgijo labai gerą reputaciją. Jei tik pradedate, tikriausiai bus geriau, jei naudositės tarpininkavimo paslauga, nes ji yra paprastesnė nei prekybos platforma.

Turėkite omenyje, kad tarpininkavimo paslaugų mokesčiai yra apie 7%, o prekybos platformos mokesčiai – apie 0,25%.

Jei perkate nedidelę sumą, tai neturėtų tiek pakeisti, o kartais geriau mokėti šiek tiek papildomai už lengvesnį ir greitesnį procesą.

„Litecoin“ pirkimas per „Coinbase“

Argumentai už: Maži mokesčiai už ACH / SEPA pervedimą, įsteigta įmonė

Minusai: Siaubinga parama, kurios nėra visame pasaulyje

„Coinbase“ leidžia nusipirkti „Litecoins“ naudojant debeto kortelę ar banko sąskaitą. „Coinbase“ priima pirkėjus iš 103 pasaulio šalys ir mokesčiai biržoje yra santykinai maži (daugiausia už ACH pervedimus JAV viduje).

Bendrovė yra gerai įsitvirtinusi ir kriptovaliutas parduoda nuo 2012 m. Neįsitikinsiu, kad nesitiki, jog kas nors iš jų palaikymo atsakys, jei iškils kokių nors problemų (šioje srityje jie sukūrė sau vardą).

Esmė „Coinbase“ yra tokia – jei jie palaikomi jūsų šalyje, tai tikriausiai yra pigiausias ir greičiausias „Litecoins“ pirkimo variantas.

„Litecoin“ pirkimas per „Bitpanda“

Argumentai už: Palaikomi keli mokėjimo metodai, palyginti maži mokesčiai

Minusai: Nėra visame pasaulyje

„Bitpanda“ yra kriptovaliutų brokeris, kurio specializacija yra kriptovaliutos pirkimas ir pardavimas euro zonoje. „Bitpanda“ leidžia jums įsigyti „Litecoins“ naudodami savo kredito kortelę, „Skrill“ sąskaitą, SEPA pervedimą arba „SOFORT“ pavedimą.

Bendrovė buvo įkurta 2014 m. Pabaigoje ir nuo to laiko tapo viena iš populiariausių kriptovaliutos pirkimo galimybių visoje Europoje.

„Litecoin“ pirkimas per „Bitstamp“

Argumentai už: Geros reputacijos mainai, santykinai maži mokesčiai ir valiutų kursas

Minusai: Sudėtinga pradedantiesiems

„Bitstamp“ yra viena iš seniausių kriptovaliutų biržų. „Bitstamp“ leidžia įsigyti „Litecoins“ per kredito kortelę arba pavedimu USD / EUR. Arba biržoje galite pakeisti „Bitcoins“ į „Litecoins“.

Be gana painios prekybos platformos, „Bitstamp“ taip pat siūlo tiesioginę kriptovaliutų pirkimo paslaugą per kreditinę kortelę už papildomą mokestį.

3 žingsnis – atsiimkite „Litecoins“

Kai nuspręsite dėl mainų, atidarykite sąskaitą ir nusipirkite „Litecoins“. Nepamirškite išimti „Litecoins“ iš valiutos į savo asmeninę piniginę.

Niekada nepalikite monetų mainuose, nes rizikuojate jas visas pamesti, jei įsilaužta į tam tikrą valiutą arba ji išsijungia (kas nutiko anksčiau).


4. Papildomos litecoinų pirkimo galimybės

Jei jau turite „Bitcoins“ ir norite juos iškeisti į „Litecoin“, galite tai padaryti naudodamiesi kriptografijos kriptografinėmis priemonėmis, tokiomis kaip „Binance“. Arba visada galite nusipirkti „Bitcoin“ ir konvertuoti juos į „Litecoins“ naudodami „Binance“.

„Litecoins“ pirkimas su „Paypal“

Nėra tiesioginio pasirinkimo pirkti „Litecoins“ su „PayPal“. Jei norite tik spekuliuoti dėl kainos, o ne iš tikrųjų turėti monetas, galite investuoti per „eToro“.

Tačiau jei norite iš tikrųjų laikyti savo monetas, turėsite nusipirkti „Bitcoins“ su „Paypal“ ir tada juos iškeisti į „Litecoins“ šifravimo būdu, kad galėtumėte šifruoti biržą, pvz., „Binance“ ar „Changelly“..

Svarbu – perkant kriptovaliutas naudojant „PayPal“ paprastai įskaičiuojama DAUG mokesčių. Iš anksto įsitikinkite, kad žinote visus mokesčius, kad nenustebtumėte.

„Litecoins“ pirkimas be asmens tapatybės patvirtinimo

Kadangi „Litecoin“ nėra toks populiarus mokėjimo būdas kaip „Bitcoin“, sunku rasti patikimą būdą jį įsigyti be jokio patikrinimo. Geriausias būdas nusipirkti „Litecoin“ anonimiškai būtų anonimiškai pirkti „Bitcoins“ ir tada vienkartiniu el..

5. Dažnai užduodami klausimai

Kiek liko litecoinų?

Nuo 2020 m. Birželio 11 d 65,214,075 Litecoins buvo užminuoti. Tai reiškia 18,785,925 Litecoinai paliekami man.

Ar galite išminuoti „Litecoin“?

Taip. „Litecoin“ kasyba naudojama siekiant atnaujinti „Litecoin“ sandorių knygą, kaip ir „Bitcoin Mining“. Litecoinus galima išgauti naudojant specifinę „Litecoin“ kasybos įrangą.


6. Išvada – ar „Litecoin“ yra gera investicija?

Per daugelį metų „Litecoin“ pasirodė esanti moneta, palikta stiprios bendruomenės ir plėtros komandos už jos..

Klausimas „ar tai vaidins vaidmenį būsimoje pinigų sistemoje?“ vis dar neatsakyta, tačiau kol kas „Litecoin“ išlieka artima antrąja pozicija po „Bitcoin“, sekdama jį savo pakilimais ir nuosmukiais.

Ar radote kitų įdomių būdų įsigyti „Litecoins“? Jei taip, norėčiau apie tai sužinoti žemiau esančiame komentarų skyriuje.