Kaip nusipirkti „Binance“ monetą (BNB) – vadovas pradedantiesiems

Kaip nusipirkti „Binance“ monetą (BNB) – vadovas pradedantiesiems

Nuo pat ICO „Binance“ parodė meteorologinį augimą. Dėl to „Binance Coin“ (BNB) – jos žetonas, vertinamas ir pagal vertę. Šiame įraše trumpai apžvelgsiu, kas yra BNB ir kur galima nusipirkti internetu.

Kaip nusipirkti „Binance Monetų“ santrauką

Tik investavimo tikslais galite naudoti „eToro“ ir praleisti visus tris veiksmus.

Štai kaip trumpai nusipirkti „Binance“ monetą. Jei norite išsamesnės „Binance Coin“ apžvalgos ir kaip ją nusipirkti, skaitykite toliau. Štai ką aptarsiu:

1. Kas yra „Binance“ moneta?

2017 m. Liepos mėn. „Binance“ vykdė ICO siekdama surinkti lėšų kriptovaliutų keitimo operacijai. Ženklas, išleistas kaip ICO dalis, vadinosi „Binance Coin“ (BNB), o jo kaina siekė 0,1 USD už 1 BNB.

Nuo to laiko BNB labai vertino kainą, o Binance ICO buvo laikoma viena iš sėkmingesnių ICO aplink.

Kam naudojama „Binance“ moneta?

BNB iš esmės yra ERC-20 prieigos raktas (t. Y. Prieigos raktas „Ethereum“ tinkle), kuris yra priimamas kaip „Binance“ mokėjimas už prekybos mokesčius. Naudodamiesi BNB, jūs taip pat gaunate nuolaidą patiems mokesčiams (iki 2021 m.).

Iš viso yra 200 milijonų BNB žetonų, kurių paskirstymas yra toks;

  • ICO investuotojams buvo paskirta 100 milijonų žetonų (50%).
  • Steigėjų komandai priklauso 80 milijonų (40%).
  • 20 milijonų (10%) rezervuota privatiems angelų investuotojams.

Siekdama išlaikyti žetono vertę ir padaryti ją šiek tiek defliacinę, „Binance“ planuoja kiekvieną ketvirtį panaudoti 20% įmonės pelno BNB žetonų atpirkimui, kol rinkoje liks tik 100 milijonų BNB. Tada jis sunaikins 100 milijonų BNB, kuriuos jie įsigijo.

Ateityje „Binance“ sukurs decentralizuotą biržą, kurioje BNB bus naudojama kaip vienas pagrindinių turtų ir kaip išleidžiamos dujos (daugiau apie dujas čia).

2. Kaip nusipirkti „Binance“ monetą?

1 žingsnis: Gaukite „Binance Coin“ piniginę

Darant prielaidą, kad norite įsigyti ir laikyti BNB, svarbu turėti piniginę, kurioje ją saugotumėte. Kadangi „Binance Coin“ iš esmės yra „Ethereum“ žetonas, daugelis piniginių ją palaiko.

„Binance“ monetų aparatinės piniginės

Saugiausias būdas laikyti BNB būtų aparatinėje piniginėje. Aparatinė piniginė yra fizinis įrenginys, kuriame saugomas privatus monetų raktas neprisijungus. Tokiu būdu, kol įrenginys lieka jūsų žinioje, niekas negali gauti nuotolinės prieigos prie jūsų monetų.

Didžiosios knygos aparatinės piniginės – leidžia saugiai laikyti BNB, taip pat įvairius kitus altkoinus. Galima rinktis iš dviejų modelių – „Nano S“ ir „Nano X“. „Nano X“ yra naujesnis modelis, turintis galimybę valdyti piniginę iš savo mobiliojo telefono ir iš darbalaukio..

Mano „Ledger Nano X“ apžvalgą galite perskaityti čia.

„TREZOR“ aparatinės piniginės – panašiai kaip „Ledger“ piniginės, „TREZOR“ piniginės leidžia monetas laikyti neprisijungus prie aparatinės įrangos. Dvi pagrindinės siūlomos piniginės yra „TREZOR One“ ir „TREZOR Model T.“. „Model T“ yra naujesnė, pažangesnė piniginė su įmontuotu jutikliniu ekranu..

Nepaisant to, abi piniginės yra nepaprastai geros. Čia yra mano „TREZOR Model T“ apžvalga.

„Binance“ monetų programinės įrangos piniginės

„Coinomi“ – jei ieškote nemokamo programinės įrangos sprendimo, „Coinomi“ yra nusistovėjusi kriptovaliutų piniginė, leidžianti laikyti BNB. Yra „Android“ ir „iOS“ versija, taip pat darbalaukio versija.

„Atomic Wallet“ – leidžia vienoje sąsajoje tvarkyti savo „Bitcoin“, „Ethereum“, „XRP“, „Litecoin“, XLM ir daugiau nei 300 kitų monetų ir žetonų. Piniginėje taip pat yra pastatytos atominės apsikeitimo biržos. „Atomic Wallet“ galima įsigyti staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems.

„Exodus“ – gražiai sukurta „Blockchain“ turto piniginė, turinti daugiau nei 4 milijonus atsisiuntimų, palaikanti „Binance Coin“, „Bitcoin“ ir daugiau nei 100 kitų kriptografinių išteklių. Piniginėje taip pat yra keityklos vartotojams, norintiems iškeisti BNB į kitas kriptografijas ir atvirkščiai.

„Binance“ monetų internetinė piniginė

„Binance“ mainai – Paprastai aš nerekomenduoju laikyti monetų biržoje. Tačiau jei planuojate naudoti BNB, kad sutaupytumėte „Binance“ mokesčius ir neturite didelės sumos, ekonomiškai naudingiausia būtų tiesiog laikyti ją biržoje.

Turėkite omenyje, kad tokiu atveju jūs perduodate savo monetų kontrolę „Binance“.

Raskite savo BNB adresą

Kai turėsite savo piniginę, turėsite rasti savo „Binance Coin“ adresą. Kadangi BNB yra „Ethereum“ žetonas, jo adresas atrodys kaip „Ethereum“ adresas, t. Y. Ilga raidžių ir skaičių eilutė, prasidedanti 0x. Štai pavyzdys:

0x6ace7e0abcf0da3097fa7155149dccd51e20ef82

2 žingsnis: raskite BNB mainus

Pirkite „Binance“ monetą per „Binance“

Binance yra akivaizdus pasirinkimas pirkti BNB. Galite nusipirkti „Binance“ monetą su kiekvienu turtu, kurį palaiko „Binance“ (o tai yra daug), arba galite atsiskaityti kreditine kortele – už didesnį mokestį. Čia galite perskaityti visą mano „Binance“ apžvalgą.

Pirkite „Binance“ monetą per „eToro“

„eToro“ leidžia investuoti į „Binance Coin“ su įvairiais tradiciniais mokėjimo būdais ir mažais mokesčiais. „EToro“ rekomenduojama naudoti spekuliaciniais tikslais, o ne tuo atveju, jei jums reikia tikros naudos iš BNB, nes monetų išėmimas iš „eToro“ yra sudėtingas procesas. Čia galite perskaityti visą mano „eToro“ apžvalgą.

Patarkite – kriptovaliutos gali labai svyruoti kainomis ir nėra tinkamos visiems investuotojams. Prekyba kriptovaliutomis nėra prižiūrima jokios ES reguliavimo sistemos. Atminkite, kad rizikuojate savo kapitalu.

*„eToro“ vartotojai: 75% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus. Jūsų kapitalui gresia pavojus. JAV vartotojai – JAV vartotojams CFD nėra. JAV vartotojai gali prekiauti tik ilguoju nekilnojamuoju turtu be sverto.


3 žingsnis: atsiimkite savo BNB monetas

Paprastai patariu ką tik įsigytas monetas atsiimti iš savo piniginės. Tačiau jei planuojate naudoti savo monetas, kad sutaupytumėte „Binance“ mokesčius, tikriausiai geriausia palikti jas pačiose biržose.

Jei turite didelę sumą arba įsigijote monetas tik investiciniams tikslams, perkelkite monetą iš biržos ir į piniginę, kurią pasirinkote atlikdami 1 veiksmą, kad galėtumėte jas visiškai kontroliuoti..

3. Išvada

Didėjant „Binance“ populiarumui, greičiausiai tai įvertins ir BNB. Skirtingai nei dauguma kitų „naudingų žetonų“, BNB suteikia tikrą vertę „Binance“ vartotojams taupant prekybos mokesčius.

Net jei nemanote, kad BNB laukia šviesi ateitis, vis tiek galite rasti tam tikrą vertę per savo siūlomus nuolaidas.

Jei „Binance“ tikrai pateiks savo planus sukurti decentralizuotą biržą, BNB gali pastebėti atnaujintą susidomėjimą ir papildomą vertės padidėjimą.

Kokia jūsų nuomonė apie „Binance Coin“? Praneškite man toliau pateiktame komentarų skyriuje.

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me