Kaip parduoti bitkoinus – vadovas pradedantiesiems

Kaip parduoti bitkoinus – vadovas pradedantiesiems

Žmonės, norintys parduoti savo „Bitcoins“ už „fiat“ valiutą (t. Y. Dolerius, eurus ir kt.), Turi keletą būdų, kaip tai padaryti internetu ir neprisijungus. Tolesniame įraše aptarsiu skirtingus pardavimo būdus.

Kaip parduoti Bitcoins santrauka

Jei norite konvertuoti savo „Bitcoins“ į „įprastus“ pinigus, turėsite atlikti šiuos veiksmus:

Jei „Coinmama“ jums netinka, pateikiame keletą papildomų mainų, rekomenduojamų parduoti „Bitcoin“:

Štai kaip trumpai parduoti Bitcoins. Jei norite gauti išsamesnio paaiškinimo, kaip parduoti „Bitcoins“, ir sužinoti apie kitus galimus metodus, skaitykite toliau. Štai ką aptarsiu:

1. Kaip jūs parduodate bitkoinus?

Kai jaučiate, kad atėjo laikas prekiauti šiais brangiaisiais bitkoinais, kad gautumėte pinigų, turite galvoti apie keletą dalykų.

Pirma, kaip norite gauti atlyginimą?

Ar norite gauti pinigų į „PayPal“ sąskaitą? savo kreditine kortele? jūsų banko sąskaita? o gal jums labiau patinka gryni pinigai?

Šie svarstymai paskatins jus atsakyti į antrą klausimą: Kuriuos mainus norite naudoti?

Skirtingi mainai suteikia skirtingus mokėjimo būdus, mokesčius ir valiutų kursus. Prieš pasirenkant tinkamą biržą, svarbu atlikti daugybę rinkos tyrimų.

Galiausiai yra mokesčių klausimas.

Aš nedetalizuosiu šio, nes kiekvienoje šalyje jis yra skirtingas. Aš tik pasakysiu, kad svarbu žinoti, kaip jūsų šalis apmokestina kriptovaliutų pardavimą, kad suprastumėte, ar ir kada reikia pranešti apie pardavimą valdžios institucijoms.

Kai kurios šalys nepateikė aiškių gairių, o kitos – labai griežtas taisykles. Būtinai pasikonsultuokite su savo jurisdikcijos CPA.

Dabar, kai pamatėme pagrindus, leiskite man peržiūrėti įvairius metodus, kuriuos galite naudoti pardavinėdami „Bitcoins“.


2. Parduodamas „Bitcoin“ su „PayPal“

Vienas iš būdų, kaip žmonės dažnai ieško internete, yra tai, kaip parduoti „Bitcoins“ ir gauti lėšų į „PayPal“ sąskaitą.

„PayPal“ apskritai nėra labai mėgstamas „Bitcoin“, daugiausia dėl to, kad jie negali suteikti savo klientams pinigų grąžinimo apsaugos už „Bitcoin“ operacijas (štai kodėl).

Tai pasakius, vis dar yra keletas būdų, kurie leis jums parduoti „Bitcoins“ už „PayPal“.

Monetų bazė

Populiari „Coinbase“ birža (galima 103 pasaulio šalyse) leidžia jums susieti „Coinbase“ sąskaitą su „PayPal“ paskyra. Nors negalėsite nusipirkti „Bitcoins“ tokiu būdu, galėsite parduoti „Bitcoins“ „Coinbase“ ir atsiimti lėšas į „Paypal“ sąskaitą.

Ši funkcija pasiekiama JAV, JK ir ES. Štai kaip tai daroma:

Tai turbūt greičiausias ir patogiausias būdas jei jūsų šalis palaikoma. Čia galite perskaityti visą mano „Coinbase“ apžvalgą.

„LocalBitcoins“

Jei neturite teisės naudotis „Coinbase“, vis tiek galite rasti pirkėjų, kurie priims jūsų „Bitcoins“ „PayPal“ per „LocalBitcoins“.

„LocalBitcoins“ yra rinka, kurioje pirkėjai ir pardavėjai susitinka ir prekiauja „Bitcoins“ įvairiais mokėjimo būdais, įskaitant „PayPal“.

Atminkite, kad jei parduodate „Bitcoin“ už „PayPal“ kreditus, rizikuojate apgauti pirkėją, kuris pateiks skundą „PayPal“, sakydamas, kad jūs niekada nesiuntėte jam Bitkoinų, už kuriuos jis sumokėjo. Čia galite perskaityti visą mano „LocalBitcoins“ apžvalgą.

Štai kaip parduoti „Bitcoins“ už „PayPal“ per „LocalBitcoins“:

„LocalBitcoins“


3. „Bitcoin“ pardavimas kreditine kortele

Kai kurios valiutos keityklos leidžia išimti lėšas tiesiai į jūsų kreditinę kortelę. Šis metodas paprastai yra greitesnis nei pavedimas, tačiau jis taip pat yra šiek tiek brangesnis.

CEX.io

Londone įsikūrusi „Cex.io“ leidžia atsiimti lėšas į „MasterCard“ arba „Visa“. Suma, kurią galite atsiimti, priklauso nuo jūsų patvirtinimo, be patobulintų patvirtinimo paskyrų apribojimų.

Mokestis už lėšų paėmimą į kortelę gali svyruoti bet kur tarp 1,2% –3% priklausomai nuo kortelės tipo. Čia galite perskaityti visą mano CEX.io apžvalgą.


4. Bitkoinų pardavimas su banko sąskaita

Tikriausiai labiausiai paplitęs būdas parduoti savo „Bitcoins“ būtų pavedimas ar kita forma pervedimas į jūsų banko sąskaitą (pvz., SEPA, ACH ir kt.).

Beveik visos „Bitcoin“ biržos palaiko šį metodą, įskaitant „Coinbase“, „CEX.io“ ir „LocalBitcoins“, kuriuos apžvelgiau anksčiau. Čia pateikiamas papildomų pasirinktų kelių suskirstymas.

Coinmama

Jei gyvenate ES, „Coinmama“ suteikia jums galimybę parduoti savo „Bitcoins“ pervedant SEPA. SEPA privalumai yra greitas ir palyginti pigus operacijų laikas.

„Coinmama“ laikoma santykinai brangi kalbant apie valiutų kursus. Visą mano „Coinmama“ apžvalgą galite perskaityti čia.

Bitpanda

Vienoje veikianti paslauga „Bitpanda“ leidžia parduoti „Bitcoins“ ir išsiimti lėšų per banko sąskaitą ar pervedant SEPA. Čia galite perskaityti visą mano „Bitpanda“ apžvalgą.

„Bitstamp“

„Bitstamp“ yra viena iš seniausių „Bitcoin“ biržų. Tai leidžia jums parduoti Bitcoins ir atsiimti juos pavedimu ar SEPA pavedimu. Čia galite perskaityti visą mano „Bitstamp“ apžvalgą.


5. Kaip parduoti bitkoinus už grynuosius pinigus?

Siekdami išsaugoti anonimiškumą, o gal tiesiog dėl patogumo, kai kurie žmonės nori parduoti savo „Bitcoin“ už grynuosius pinigus arba tiesiogiai kitam asmeniui. Jei taip yra, turite keletą galimybių.

Bitcoin bankomatai

„Bitcoin“ bankomatai yra mašinos, kurios priima „Bitcoins“ ir išleidžia pinigus. Ne visi bankomatai leidžia parduoti „Bitcoins“, kai kurie leidžia pirkti tik „Bitcoins“. Kai kuriems iš jų net nereikės jokio tipo tapatybės ar patvirtinimo.

Paprastai bankomatuose yra ribojama riba, kiek galite atsiimti, tačiau už nedidelę sumą tai gali būti geras pasirinkimas. Galite pamatyti a čia rasite visą bankomatų aprėptį.

Skausmingas

„Paxful“ veikia nuo 2015 m. Ir tai leidžia jums rasti pirkėjų (ar pardavėjų), kurie prekiauja įvairiais mokėjimo būdais, įskaitant grynuosius. Tai reiškia, kad „Paxful“ gali rasti grynųjų pirkėjų jūsų vietovėje.

Aš rekomenduoju prekiauti tik įgalinus depozitą „Paxful“. Taip pat rekomenduoju prekiauti asmeniškai tik saugioje vietoje. Geras pasirinkimas yra banko fojė, policijos komisariato fojė ir teismo rūmai.

Pirmą kartą bendraujant su pardavėju ar prekiaujant didelėmis sumomis, protinga pasirinkti vietą su prieigos valdikliais, metalo detektoriais, apsaugos kameromis ir apsaugomis. Apskritai naudokitės sveiku protu; nors ir retai, tačiau buvo gąsdinimų ir sukčiavimo atvejų.

Mano Paxful apžvalgą galite perskaityti čia.


6. Papildomi bitkoinų pardavimo metodai

Šiame įraše bandžiau sutelkti dėmesį į pagrindinius „Bitcoins“ pardavimo metodus. Tačiau yra daugybė kitų metodų, kuriuos galite naudoti pardavinėdami savo „Bitcoins“.

Pavyzdžiui, „Skrill“, „Netteller“, „Amazon“ dovanų kortelės ir dar daugiau. Daugumą šių variantų iš tikrųjų galima rasti „LocalBitcoins“ (būsite nustebinti įvairovės).

Kitas variantas būtų tiesiog pakeisti savo „Bitcoins“ į realaus gyvenimo prekes, kurias norite įsigyti, pvz., Automobilį, namą, kompiuterį ir kt..

7. Dažniausiai užduodami klausimai

Ar neteisėta parduoti bitkoinus už grynuosius pinigus?

Tai priklauso nuo jūsų šalies taisyklių. Daugelis šalių nėra uždraudę Bitcoin, tačiau kelios iš jų (pvz., Kinija). Galite peržiūrėti teisinis Bitcoin statusas čia.

Kiek laiko reikia parduoti Bitcoin?

Priklausomai nuo jūsų mokėjimo metodo, tai gali užtrukti nuo 2 sekundžių iki kelių dienų. Naudojant tokius metodus kaip „PayPal“ ir kreditinės kortelės, operacija paprastai atliekama akimirksniu (nors gali praeiti šiek tiek laiko, kol pasirodys jūsų paskyroje).

Pervedimai pavedimu paprastai užtrunka ilgiau, nes pinigai turi praeiti per keletą tarpininkų bankų, kol jie pasiekia jūsų sąskaitą.

Ar galima atsekti bitkoinus?

Taip. „Bitcoin“ iš tikrųjų yra 100% atsekamas, tačiau sunku žinoti, kas yra asmuo, turintis „Bitcoins“. Paprasčiau tariant, Bitcoin yra slapyvardis. Štai trumpas vaizdo įrašas apie šią problemą:


7. Išvada

Metodų, kuriuos galite naudoti parduodant „Bitcoins“, netrūksta. Turėkite omenyje, kad negrįžtami metodai, tokie kaip pavedimai, beveik visada suteiks jums geresnius tarifus ir mažesnius mokesčius nei grįžtami metodai, tokie kaip kreditinės kortelės ir „PayPal“..

Didžiausias klausimas, kurį tikriausiai turite užduoti, yra ne tai, kaip parduoti Bitcoins, bet kada juos parduoti. Bandyti laikas nuo laiko rinkai pasipelnyti yra beveik neįmanoma užduotis. Apie tai galite sužinoti šiek tiek daugiau mano „Bitcoin“ prekybos vadove.

Ar žinote kokių nors kitų būdų parduoti „Bitcoins“? Turite komentarų ar klausimų? Palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me