Kā nopirkt Bitcoin 2021. gadā – iesācēju ceļvedis

Kā nopirkt Bitcoin 2021. gadā – iesācēju ceļvedis

Vai vēlaties iegādāties Bitcoins un nezināt, ar ko sākt? Jūs esat nonācis īstajā vietā. Šīs ziņas beigās jūs zināt visu, kas jums jāzina par drošu un ātru Bitcoin iegādi.

Kā nopirkt Bitcoin kopsavilkumu

Ja jūs steidzaties, šeit varat iegādāties savu pirmo Bitcoin, izmantojot Binance pakalpojumu.

Šeit ir īss ceļvedis pirmā Bitcoin iegādei:

 • 1. solis – Iegūstiet Bitcoin maku
 • 2. solis – Atrodiet savu Bitcoin adresi
 • 3. solis – Izvēlieties nopērkamo Bitcoin daudzumu
 • 4. solis – Jūs tiksiet novirzīts uz Binance, kur jūs varat ievadīt savu Bitcoin adresi un maksājumu informāciju

Bitcoins tiks nosūtīts uz jūsu maku dažu minūšu laikā. Ja Binance jums neizdodas, šeit ir dažas citas cienījamas iespējas:

* eToro lietotāji: 75% no mazumtirdzniecības CFD kontiem zaudē naudu. Jūsu kapitāls ir apdraudēts

Tas ir veids, kā īsumā nopirkt Bitcoin. Ja vēlaties detalizētu paskaidrojumu par katru darbību un papildu pirkšanas iespējas, turpiniet lasīt. Tālāk ir aprakstīts:

Nepatīk lasīt? Noskatieties šīs rokasgrāmatas video versiju:

Saite uz resursu sadaļu

1. Kad man vajadzētu iegādāties Bitcoins?

Viens no galvenajiem jautājumiem, ko cilvēki man uzdod, ir “Vai ir īstais laiks iegādāties Bitcoin?

Problēma ir tā, ka uz šo jautājumu nav labas atbildes, un tas patiešām ir atkarīgs no iemesla, kāpēc jūs pērkat Bitcoin.

Ja jūs meklējat tirdzniecību ar Bitcoins (tas nozīmē, ka pērkat zemu un pārdodat augstu) un atrodaties tajā īstermiņa ieguvumam, jums, iespējams, būs jāiepazīstas ar dažādām Bitcoin tirdzniecības metodēm un jāmēģina noteikt tirgus laiku (personīgi es no tiem izvairos metodes).

No otras puses, ja jūs izmantojat Bitcoin par faktisko tehnoloģiju un uzskatāt, ka Bitcoin ir gaiša nākotne, varat rīkoties divējādi:

Dolāru izmaksu vidējā vērtība (pazīstama arī kā DCA)

DCA nozīmē, ka jūs pērkat Bitcoins par fiksētu summu noteiktā datumā atkārtoti neatkarīgi no cenas. Tādā veidā jūs vidēji aprēķināt valūtas kursa svārstības. Šeit ir īss procesa skaidrojums:

Pērciet neatkarīgi no cenas

Ilgtermiņa ticīgie apgalvo, ka nav svarīgi, vai jūs pērkat tagad vai kad cena ir 100 USD vai pat 1000 USD zemāka. Ilgtermiņā cena pieaugs, un šīs atšķirības šķitīs mazsvarīgas.

Ja jūs tikko sākat darbu, es iesaku doties kopā ar DCA, jo tas palīdzēs jums vieglāk iesaistīties procesā un pēc tam izlemt, vai vēlaties mainīt savu stratēģiju.


2. Kur es varu iegādāties Bitcoin?

Bitcoin apmaiņas izvēle ir smags darbs. Katrai apmaiņai ir atšķirīgi noteikumi, pieņemtie maksājuma veidi un maksas, kā arī citi faktori, kas jāņem vērā. Lūk, kas jums jāpievērš uzmanība, ja vēlaties veikt savu uzticamības pārbaudi:

Atbalstītās valstis –  Ne visas biržas pieņem klientus no visas pasaules.

Pieņemtie maksājuma veidi – Dažās biržās tiek pieņemtas dažādas maksājumu metodes, un dažās – tikai pārskaitījumi.

Maksas –  Ir četru veidu maksas: depozīta maksa, transakcijas maksa, maksa par izņemšanu un Bitcoin tīkla maksa. Katrs no tiem ir atšķirīgs un var ietekmēt kopējo naudas summu, ko jūs galu galā saņemsit.

Valūtas kurss –  Valūtas kursi dažādās maiņās ir atšķirīgi (kas atstāj vietu arbitrāžai). Galu galā valūtas kursa un maksu kombinācija nosaka galīgo cenu, kuru maksāsit. Piemēram, dažām biržām ir zemas maksas, bet ļoti augsts valūtas kurss, padarot tās nepievilcīgas.

Pirkšanas ierobežojumi – Pirkšanas limits būs atkarīgs no maksājuma veida un identitātes pārbaudes procesa. Ja vēlaties iegādāties lielu daudzumu bitkoīnu, dažas biržas to nepieļaus pirkšanas ierobežojumu dēļ.

Apmaiņas reputācija – Daži jautājumi, kas jāuzdod sev pirms naudas iemaksas biržā, ir cik cienījama ir šī apmaiņa? cik labs ir atbalsts gadījumā, ja šajā procesā pazūdi? Vai ir bijis daudz sūdzību par apmaiņu?

Paturiet prātā, ka nevienā apmaiņā nav negatīvu atsauksmju, taču ir svarīgi ņemt vērā šo atsauksmju apjomu un saturu.

Apmaiņas veidi

Lai palīdzētu jums atrast pareizo biržu, mums ir jānošķir brokeri, tirdzniecības platformas un P2P platformas.

Brokeri

Brokeri ir vietnes, kas ļauj jums iegādāties monētas, izmantojot viņu platformu, par noteiktu cenu, ko nosaka platforma. Lai gan brokeri ir dārgāki nekā citi apmaiņas veidi, tos ir visvienkāršāk izmantot, un tāpēc tie ir ļoti populāri. Brokera piemēri ir Coinmama un Coinbase.

Tirdzniecības platformas

Vienkārši sakot, tirdzniecības platformas netieši savieno pircējus ar pārdevējiem. Pārdošanas pasūtījumus izdod pārdevēji, un pircēji tos uzņem, abām pusēm bez tiešas saziņas. Platforma iekasē nelielu maksu par pakalpojuma sniegšanu.

Tirdzniecības platformas, piemēram, Bitstamp vai Kraken, nosaucot divas, parasti ir lētākais veids, kā iegādāties bitcoīnus, tomēr tās nav lietotājam draudzīgākās.

Pirmkārt, pasūtījuma izpilde ir atkarīga no pārdevēju atrašanas, kuri vēlas izpildīt jūsu piedāvāto cenu, kas var aizņemt laiku. Turklāt dažas platformas, piemēram, BitMex, piedāvā uzlabotas tirdzniecības iespējas, piemēram, apturēt zaudējumus vai ierobežot pasūtījumus, kas var sajaukt iesācēju tirdzniecību.

P2P platformas

Atšķirībā no tirdzniecības platformām, P2P platformas ļauj pircējiem sazināties tieši ar pārdevējiem un otrādi. Šī tiešā saziņa ļauj abām pusēm vest sarunas par cenu.

Tomēr šī tiešā saziņa ir saistīta ar risku, jo jūs būtībā sūtāt naudu anonīmam pārdevējam. Pozitīvi ir tas, ka P2P platformām parasti ir tādas priekšrocības kā pieejamība vairākās valstīs, vairāk maksājumu veidu un tamlīdzīgi. Divi izcilu P2P platformu piemēri ir Paxful un LocalBitcoins.

Kur ir labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin?

Neatkarīgi no izvēlētās platformas, vissvarīgākais ir tas, ka esat apmierināts ar savu cenu un ka esat atradis uzticamu pakalpojumu sava biznesa apkalpošanai. Kas attiecas uz mani, es gribētu maksāt nedaudz vairāk par ātrāku un uzticamāku servisu bez problēmām.

3. Maksājuma veida izvēle

Tas var jūs pārsteigt, taču viens no izšķirošākajiem izšķirošajiem faktoriem, cik daudz maksāsit par saviem bitkoiniem, būs jūsu maksājuma veids, un tam ir labs iemesls..

Atgriešana skaidrota

Ikreiz, kad pārdevējs pieņem jebkuru maksājuma veidu, kas nav skaidra nauda bitkoinu pirkšanai, viņš ir pakļauts atmaksas riskam. Maksājuma atmaksa būtībā nozīmē to, ka es kā pircējs varu sūdzēties savam maksājumu nodrošinātājam (piemēram, PayPal, Visa, MasterCard utt.), Apgalvojot, ka es nesaņēmu to, par ko esmu samaksājis vai ka kaut kas cits man nepatika un Es gribētu atmaksu.

Šādā gadījumā kredītkaršu kompānijas var sākt izmeklēšanu, taču visbiežāk tās izmanto pircēja versiju. Saprotams, ka tāpēc ir grūtāk atrast vietas, kurās jums tiks pārdoti bitkoini, izmantojot maksājuma veidu, kas ļauj atmaksāt naudu.

Ļaujiet man to paskaidrot ar īsu piemēru:

Pieņemsim, ka es vēlos nopirkt no jums vienu bitcoin un maksāt jums, izmantojot manu PayPal kontu.

Mēs vienojamies par cenu, es jums maksāju, jūs man atsūtāt bitcoin. Tagad jums ir mana nauda, ​​un man ir jūsu bitcoin.

Pieņemot, ka esmu krāpnieks (argumentu dēļ), dienu pēc mūsu darījuma es sazinos ar PayPal un saku: “Es šim puisim iedevu naudu par bitkoiniem un nekad tos nesaņēmu.”

Tā kā PayPal nav iespēju pārbaudīt, vai tā ir taisnība vai nē (tā kā Bitcoin darījumus ir grūti izsekot, tāpat kā skaidru naudu), ir ļoti iespējams, ka PayPal izdos atmaksu un atmaksās man naudu. Tādā veidā es atgūstu gan BTC, gan naudu. Jums (t.i., pārdevējam) nekas nepaliks.

Tāpēc lielākā daļa biržu neļaus iegādāties bitkoīnus ar maksājuma metodēm, kas ļauj atmaksāt naudu. Tomēr dažās apmaiņās šis risks būs jāuzņemas pašiem, bet par piemaksu, kā arī ar prasību pārbaudīt savu identitāti.

Populārākie maksāšanas veidi Bitcoin iegādei

Kredītkartes un debetkartes

Tie, iespējams, ir visizplatītākais pieejamais maksājuma veids. Mūsdienās daudzas biržas ļauj iegādāties bitkoīnus ar kredītkarti. Galvenie no tiem ir Coinmama, Cex.io un eToro.

Bitcoīnu pirkšanai ar kredītkarti vienmēr būs nepieciešama sava veida identitātes pārbaude, un vairumā gadījumu tā būs samērā dārga. No otras puses, verifikācijas process ir tikai vienreizēja lieta, un jūsu bitkoīnu gaidīšanas laiks, iespējams, būs īss.

PayPal un Skrill

Šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā joprojām ir pretrunā ar PayPal lietošanas noteikumiem, lai pārdotu Bitcoins apmaiņā pret PayPal kredītu. Tas pats attiecas uz Skrill, kas ir pakalpojums, kas ir nedaudz līdzīgs PayPal.

Tomēr ir daži “hacki”, kas ļautu jums iegādāties bitkīnus ar savu PayPal atlikumu – šeit varat izlasīt visu par Bitcoin iegādi ar PayPal, un šeit ir sniegts ceļvedis BTC iegādei ar Skrill.

Vadu pārskaitījumi

Kad bitcoīnus iegādājas ar pārskaitījumu, tad, kad nauda nonāk pie pārdevēja, to nevar iekasēt, neatkarīgi no tā. Protams, daudzi pārdevēji dod priekšroku tam, ka jūs viņiem maksājat, izmantojot vadu.

Pirkumi ar pārskaitījumu parasti maksās mazāk nekā pirkumi ar kredītkartēm. Tomēr laiks, kas nepieciešams darījuma pabeigšanai, izmantojot pārskaitījumu, ir ievērojami ilgāks, jo ir nepieciešamas vairākas dienas, līdz pārskaitījums tiek veikts.

Skaidra nauda

Dažas vietnes, piemēram, Paxful, savieno pircējus un pārdevējus, kas atrodas netālu, lai veiktu klātienes Bitcoin darījumus. Protams, bitkoīnu iegāde ar skaidru naudu (vai fiat valūtu, kā tas minēts Bitcoin ekosistēmā) ir ātra un parasti lētāka.

Trūkums darījumu veikšanā ar skaidru naudu ir tas, ka jums ir fiziski jātiekas ar personu. Tāpat nekad nevar zināt, ar ko dari skaidrā naudā, tāpēc ir svarīgi veikt atbilstošus pasākumus, lai sevi pasargātu.

KYC

Neatkarīgi no izvēlētās norēķinu iespējas, jums, visticamāk, būs jāsniedz daži personas dati, piemēram, reģistrētā adrese un ID. Dažos gadījumos jums pat var prasīt sniegt informāciju par jūsu ienākumiem. Neuztveriet to personīgi!

Šo procesu, kas pazīstams kā “Pazīsti savu klientu” (īsi – KYC), prasa valdība, un biroji to īsteno, iespējams, pret viņu gribu. Labā ziņa ir tā, ka šādi noteikumi ir rezultāts tam, ka Bitcoin kļūst arvien vairāk.

4. Bitcoin maka izvēle

Bitcoins jāuzglabā Bitcoin maka iekšpusē. Bitcoin maks ir programmatūras daļa, kas palīdz jums pārvaldīt savus Bitcoins (t.i., tos nosūtīt, saņemt, uzglabāt). Tāpat kā, lai izmantotu e-pastu, jums būs nepieciešams Gmail, Outlook vai līdzīga programma, arī Bitcoin izmantošanai ir nepieciešams Bitcoin maks.

Pērkot Bitcoin biržā, ļoti ieteicams to pārvietot no biržas uz savu personīgo maku, lai jūs pilnībā kontrolētu savas monētas.

Ja jūs to nedarīsit, jums ir risks pazaudēt monētas, ja kāds uzlauzīs valūtu vai pat ja maiņa tiks slēgta (hei, tas notika agrāk).

Ir vairāk nekā 20 populāru Bitcoin maku veidi, kurus varat izmantot, un tas var kļūt mazliet pārliecinošs, mēģinot salīdzināt visus šos Bitcoin makus. Šeit ir vispopulārākās iespējas:

Bitcoin adrese un privātā atslēga

Makā parasti ir divas svarīgas informācijas:

Jūsu privātā atslēga – Pazīstams arī kā sēklas frāze. Šī ir kā seifa parole. Kas to zina, var iegūt kontroli pār jūsu Bitcoins, tāpēc tas visu laiku jāuztur droši un paslēpts (un noteikti ne failā datorā vai mākonī)..

Jūsu Bitcoin adrese – Tāpat kā jūsu e-pasta adrese, arī šeit cilvēki var nosūtīt jūsu Bitcoins. Tā ir burtu un ciparu virkne, kas sākas ar “1” vai “3”. Lūk, piemērs: 1BvBMSEYstWetqTFn5Au4m4GFg7xJaNVN2. To var parādīt publiski, un nav vajadzības to slēpt.

Bitcoin maku veidi

Ir jāapzinās vairāki aspekti, kad runa ir par Bitcoin makiem.

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks nozīmē, ka jūs esat vienīgais savu bitkoinu īpašnieks un ka jūs nedodat savus bitkīnus trešo personu rokās..

Ir daudz veidu ar brīvības atņemšanu nesaistītu maku. Piemēram, pirmais jebkad ražotais Bitcoin maks, kas pazīstams kā Bitcoin Core maks ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks.

Lai gan maka, kas nav apcietinājums, izmantošana tiek uzskatīta par drošāku, tas nozīmē arī to, ka tikai jūs esat atbildīgs par savu monētu drošību, tāpēc jums ir jāveic attiecīgi pasākumi (turpiniet lasīt – es pie tā ķeršos kā labi).

Maki, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, ir saistīti ar noteiktu ierīci, piemēram, klēpjdatoru vai tālruni, un tiem var piekļūt tikai caur šo ierīci.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka ar brīvības atņemšanu nesaistītus maciņus parasti ir grūtāk uzstādīt nekā trešo personu makus (kurus sauc arī par brīvības atņemšanas naudas makiem). Turklāt, ja jūs pazaudējat sava maka, kas nav apcietinājums, privāto atslēgu, jūs zaudējat savas monētas. Neviens tos nevarēs atgūt pie jums (jautājiet šis nabaga biedrs).

Brīvības atņemšanas maki

Trešo personu makus, kas pazīstami arī kā brīvības atņemšanas maki, kontrolē kāds cits, nevis jūs. Parasti tas būs sava veida uzņēmums vai birža (Xapo).

Šāda veida seifa lietošana parasti ir vienkāršāka, jo bieži viņi ir vairāk orientēti uz iesācējiem. Tam varat piekļūt arī no jebkuras vietas tīmeklī. Tomēr tas arī padara viņus vairāk pakļautus uzlaušanai.

Izmantojot brīvības atņemšanas maku, jūs monētu likteni nododat kāda cita rokās. Tāpēc ir svarīgi izmantot tikai uzticamus trešo personu seifu nodrošinātājus.

Lielākā daļa trešo personu maka uzņēmumu šodien veic pietiekamus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu kontu neviens nedara. Vienu no šiem pasākumiem sauc par divfaktoru autentifikāciju (vai īsi par 2FA).

Izmantojot 2FA, seifs palīdz pārbaudīt jūsu identitāti, lūdzot ievadīt ne tikai savu lietotājvārdu un paroli, bet arī vienreizēju paroli (OTP), kas uz īsziņu vai e-pastu tiek nosūtīta uz jums piederošo ierīci..

Vairāku parakstu Bitcoin maki

Vairāku parakstu seifs (pazīstams arī kā multisig maks) ir maks, kuram ir vairāk nekā viens īpašnieks, un monētām, kas atrodas šajā makā, var piekļūt tikai tad, ja tam piekrīt noteikts skaits īpašnieku.

Piemēram, pieņemsim, ka uzņēmums atver multisig maku ar trim īpašniekiem: izpilddirektoru un diviem citiem vadītājiem. Viņi nosaka noteikumus šim konkrētajam seifam tā, lai darījuma autorizācijai būtu nepieciešami vismaz divi īpašnieki. Ja izpilddirektors vēlas nosūtīt bitcoīnus kādam no šī maka, viņiem uz kuģa jāsaņem vismaz viens cits menedžeris.

Multisig maki tiek uzskatīti par drošākiem, jo ​​pat tad, ja tiek nozagta viena no seifa atslēgām, parasti nav iespējas iztukšot seifa līdzekļus bez citiem īpašniekiem.

Labs veids, kā izmantot multisig maku, ir iedot divas atslēgas sev un vienu kādam, kam uzticaties, lai, ja viena atslēga tiktu nozagta, jūsu bitkoīni joprojām būtu droši un pieejami. Dažiem seifiem, piemēram, Electrum, ir iespēja iespējot multisig.

Papīrs un fiziski maki

Bitcoins var uzglabāt arī fiziskos priekšmetos, piemēram, zibatmiņas diskos, īpašos Bitcoin aparatūras makos (piemēram, TREZOR vai Ledger) un pat uz papīra.

Jā, papīrs.

Būtībā Bitcoin maks ir tikai burtu un ciparu kopums, piemēram, slepenais kods, lai piekļūtu jūsu Bitcoins, kas pazīstams arī kā privāta atslēga. Ja jūs pierakstāt šo kodu uz papīra, varat izveidot tā saukto papīra maku.

Izveidojiet Bitcoin papīra maku

Bitcoin papīra maka piemērs

Aparatūras maki ir ierīces, kas jums glabā jūsu privāto atslēgu. Tie tiek uzskatīti par īpaši drošiem, jo ​​tiem nav savienojuma ar internetu un to konstrukcijas dēļ tos var droši darbināt arī inficētos datoros..

Bitcoin aparatūras maka izmēri

Aparatūras maku veidi

Aparatūras maki un papīra maki faktiski ir ar apcietinājumu nesaistītu maku apakškopa. Tie piedāvā vislabāko drošības un kontroles veidu, kāds jums var būt pār jūsu Bitcoins.

Kā izvēlēties pareizo maku?

Pareiza maka izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Paturiet prātā, ka ir diezgan viegli pārslēgties starp makiem, tāpēc tas nav lēmums par dzīvību vai nāvi. Šeit ir faktori, kurus es ņemtu vērā, izvēloties savu maku.

Lietošanas biežums

Cik bieži plānojat sūtīt bitcoīnus? Ievērojiet, ka es jautāju tikai par bitkoinu sūtīšanu, jo visu veidu seifu saņemšana ir gandrīz vienāda.

Ja domājat, ka būsiet smags Bitcoin lietotājs, iesaku izmantot maku, kas ir viegli pieejams jūsu mobilajā tālrunī, lai tas vienmēr būtu pieejams (piemēram, Ledger Nano X, Edge).

Tomēr, ja jūs pērkat Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījumu, es iesaku izmantot aparatūras vai papīra maku, jo tas ir visdrošākais variants.

Cik daudz Bitcoins jūs plānojat piederēt?

Ja jūs vienkārši iegādājaties nelielu daudzumu bitkoīnu, tad nav svarīgi, kuru maku izmantojat, jo risks nav tik liels. Tomēr, ja plānojat iegādāties lielu daudzumu Bitcoin, ieteicams apsvērt iespēju izmantot multisig maku vai aparatūras maku, kas abi tiek uzskatīti par drošākiem kopumā.

Lietotājdraudzīgums

Cik viegli ir piekļūt seifam, nosūtīt bitkīnus un saņemt līdzekļus? Dažiem makiem ir lieliska lietotāja saskarne, bet citi mēdz atpalikt no saskarnēm, kas aizbaidīs jebkuru jauno Bitcoineru.

Personīgā paranoja un anonimitātes preferences

Cik paranojas jūs domājat, ka kāds nozog jūsu bitkīnus? Cik jūs uztrauc jūsu anonimitāte? Daži maki koncentrējas arī uz pilnīgu anonimitāti un privātumu (piemēram, Samourai maks, Wasabi).

5. Cik daudz bitkoinu vēlaties iegādāties?

Paņēmis maku? Atradāt vēlamo veidu, kā iegādāties Bitcoin? Labi! Tagad jums jāuzdod sev ļoti svarīgs jautājums: cik daudz naudas jūs plānojat ieguldīt Bitcoin?

Bitcoin ir ĻOTI riskants aktīvs. Tas nozīmē, ka jums nekad nevajadzētu nopirkt summu, kuru nevarat atļauties zaudēt. Ir svarīgi to pārdomāt. Ja pirmo reizi pērkat Bitcoins, izvēlieties summu, kas jūs finansiāli neietekmēs, ja Bitcoin nokritīsies līdz nullei.

Kopumā mēs mēdzam būt pārāk optimistiski, kad veicam ieguldījumus, un mēs varam aizmirst par patieso negatīvā stāvokļa iespējamību. Mans personīgais īkšķis ir tāds, ka nekad neieguldīt vairāk kā 5% no maniem rīcībā esošajiem ienākumiem vai kopējās bagātības.

Cik maksā 1 Bitcoin iegāde?

Šobrīd Bitcoin cena ir 33 782 ASV dolāri.

Cena mainās atkarībā no tā, cik tas ir pieprasīts. Jo vairāk cilvēku vēlas iegādāties, jo augstāk tas maksās. Ja neviens nevēlas iegādāties, cena samazināsies, līdz kāds domā, ka tā ir pietiekami lēta. Cena var arī nedaudz mainīties starp biržām.

Vai es varu nopirkt mazāk nekā 1 Bitcoin?

Jā, jūs varat iegādāties mazāk nekā 1 bitcoin. Bitcoin var sadalīt līdz astoņiem cipariem aiz komata. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties pusi Bitcoin, vienu ceturtdaļu Bitcoin vai pat simtdaļu Bitcoin. Mazākais Bitcoin daudzums ir pazīstams kā “Satoshi”, un tas ir vienāds ar 0,00000001 Bitcoin.

Pērkot lielu daudzumu Bitcoin

Ja jūs vēlaties iegādāties lielu daudzumu Bitcoin – pieņemsim, ka vairāk nekā 10 000 USD vērtībā – ir īpašas biržas un brokeri, kas nodarbojas ar šāda veida darījumiem. Šie pakalpojumi ir pazīstami kā OTC (ārpusbiržas).


6. Citas pirkšanas iespējas

Ja viss, ko esmu aprakstījis iepriekš, jums vienkārši nedarbojas, šeit ir dažas papildu iespējas Bitcoins iegādei.

Bitcoin bankomāti

Bitcoin bankomāti ir mašīnas, kas pieņem skaidru naudu, kas pazīstama arī kā fiat valūta, un pretī nodrošina bitkoīnus. Daži bankomāti ļauj iegādāties tikai bitcoīnus, bet citi ļaus arī pārdot savus bitkoīnus un pretī saņemt skaidru naudu.

Daudzi cilvēki labprāt izmanto bankomātus, jo visā pirkšanas procesā tie ir relatīvi anonīmi. Jums nav jāgaida ilgi identitātes verifikācijas procesu pabeigšana. Vienkārši ievadiet savu naudu un uzreiz saņemiet monētas.

Bitcoin bankomātus vada uzņēmumi, kas parasti par pakalpojumiem iekasē noteiktu maksu, tāpēc pirms darījuma veikšanas pārliecinieties, ka esat informēts par maksām..

Pērk no privātpersonām

Daži cilvēki dod priekšroku bitcoīnu pirkšanai no privātpersonas, nevis apmaiņas. Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība dažām lietām:

Mēģiniet noskaidrot, vai varat pārbaudīt pārdevēja identitāti. Daži cilvēki vēlēsies palikt anonīmi, un tas ir labi, taču, pārbaudot kāda identitāti, krasi samazināsies krāpšanās risks.

Mēģiniet izmantot kādu darījuma pakalpojumu, kas turēs jūsu naudu, līdz pārdevējs jums atsūtīs monētas. Ja tas nav iespējams, palieciet pie skaidras naudas un tiekieties ar personu aci pret aci. Jebkurā gadījumā pirms monētu saņemšanas nekad neizmantojiet neatgriezeniskus maksājuma veidus, piemēram, pārskaitījumus.

Pirms darījuma uzskatīšanas par pabeigtu, jūs vēlēsities gaidīt, kamēr Bitcoin darījumam būs vismaz divi līdz trīs apstiprinājumi. Protams, tas ir atkarīgs no naudas summas, kuru maināt. Mazākas summas var veikt tikai ar vienu apstiprinājumu.

Paturiet prātā, ka pirkšana no privātpersonas parasti ir saistīta ar lielu nenoteiktību, un dažreiz tas nav tā vērts, lai dažus dolārus jūs ietaupītu šajā procesā.

7. Secinājumi un resursi

Tagad esat gatavs iegādāties un iegādāties savu pirmo Bitcoin. Ja meklējat norādījumus par konkrētu maksājuma veidu, varat izmantot tālāk esošo resursu sarakstu.

Turklāt, ja atradīsit šo ceļvedi informatīvu, mēs būsim pateicīgi, ka palīdzat mums izplatīt vārdu par 99Bitcoins un kopīgot to Facebook vai tweetot par to.

P.S.

Es zinu, ka šajā rokasgrāmatā es to jau rakstīju vismaz trīs reizes, taču es nevaru pietiekami uzsvērt šo punktu: ja Bitcoin vēsture mums ir kaut ko iemācījusi, tad, kamēr jūs glabājat naudu biržā, jūs faktiski to nedarāt pieder šī nauda – valūtas maiņa ir.

Ja maiņa kļūst maksātnespējīga vai uzlauzta, jūs riskējat zaudēt šo naudu par labu. Tas ir noticis agrāk ar MT.Gox, BTC-e, un Bitfinex.

Kad monētas būs jūsu kontā, noteikti izņemiet tās uz Bitcoin adresi, kuru esat nokopējis no sava maka. Pēc tam, kad monētas droši nonāk jūsu makā, varat lepni teikt, ka esat iegādājies savu pirmo Bitcoin.

Veiksmi!

Resursu sadaļa

Ja uzskatāt, ka jums joprojām ir nepieciešama papildu palīdzība, dažādiem maksājuma veidiem varat izmantot šādus detalizētus pirkšanas ceļvežus:

 • Kā nopirkt Bitcoin ar PayPal
 • Kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti
 • Kā nopirkt Bitcoin ar pārskaitījumu
 • Kā nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu
 • Pārbaudītu Bitcoin apmaiņas saraksts
 • Ieteicamie aparatūras maki
 • Ieteicamie maki iPhone
 • Ieteicamie maki Android ierīcēm
 • Ieteicamie maki darbvirsmai
 • Liela daudzuma Bitcoin ceļveža pirkšana
 • Bitcoin bankomātu saraksts