Kā nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu – pilnīgs ceļvedis

Kā nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu – pilnīgs ceļvedis

Vai vēlaties iegādāties Bitcoin ar skaidru naudu? Šajā īsajā ceļvedī es sniegšu jums visas šodien pieejamās iespējas.

4 iespējas iegādāties Bitcoin ar skaidru naudu

Tā jūs pērkat Bitcoins ar skaidru naudu īsumā. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par katru metodi, lasiet tālāk:

1. Kāpēc pirkt Bitcoin ar skaidru naudu?

Ir dažas priekšrocības, pērkot Bitcoin ar skaidru naudu, ja veicat nepieciešamos piesardzības pasākumus (vairāk par to vēlāk).

Privātums

Atšķirībā no parastas Bitcoin apmaiņas, skaidras naudas pirkumi parasti neprasa nevajadzīgu informācijas atklāšanu, iesniedzot daudz dokumentu, lai pārbaudītu savu identitāti.

Šī taktika ir daudz drošāka, ņemot vērā pieaugošo identitātes zādzības risku. Vēl viens iemesls ir izvairīties no nodokļu iestāžu represijām.

Ātrums

Šis iemesls galvenokārt pastāv tāpēc, ka negaida bankas pārskaitījumu pienākšanu vai verifikāciju, ko veic apmaiņa. Noguldījumi parasti ilgst no 1 līdz 3 darba dienām, savukārt verifikācija var ilgt no 1 līdz 3 nedēļām.

Skaidras naudas darījumi ietaupa daudz laika. Kad Bitcoin cena strauji pieaug, pat dažas dienas var pielīdzināt daudz naudas!


2. Bitcoin vienādranga tirdzniecība

Eksperti ir ieteikuši ka lielākā daļa Bitcoin tirdzniecības apjoma notiek ārpus biržas.

Tā patiesībā ir laba lieta; Ja kriptonauda kļūst tirgojama tikai ar valsts apstiprinājumu, tad tā tiek samazināta līdz nedaudz vairāk nekā jauna fiat valūtas forma.

Tāpēc visiem nopietnajiem Bitcoiners vajadzētu iegūt sava veida pieredzi ar skaidras naudas tirdzniecību. Ja jūsu vietējā valdība kādreiz cieš no Bitcoin, ir labi, ja ir izveidots plāns B…

Varbūt vislabākais praktiskais piemērs par vienaudžu tirdzniecības nozīmi bija 2017. gada beigās, kad Ķīna aizliedza Bitcoin apmaiņu.

Neskatoties uz to, turpinājās Bitcoin ārpusbiržas tirdzniecība. Šīs diagrammas attēlo zināmo Ķīnas apjomu diviem populāriem pakalpojumiem, kas atvieglo vienādranga tirdzniecību:

China BanAizlieguma dēļ LocalBitcoins apjoms Ķīnā pieauga vismaz 7x.

Sāpīgs apjoms

Arī Paxful apjoms Ķīnā ir ievērojami pieaudzis. Dažu mēnešu laikā tas palielinājās vismaz 6x.

3. Bitcoin pirkšana ar skaidru naudu

Ja jums ir uzticami draugi, kuriem pieder bitcoin, kurus viņi vēlas pārdot, jūs esat gatavs.

Lai iegūtu šādus uzticamus draugus, apsveriet iespēju apmeklēt Bitcoin konferences vai sanāksmes savā apkārtnē. Lai atrastu šos notikumus, meklējiet Satikties vai Facebook vietējām Bitcoin grupām.

Vēl viena lieta, kas jāatceras, ja vien neplānojat satikties bankomāta tuvumā, ir pārliecināties, ka atvedat norunāto skaidras naudas summu.

Līdzi ņemiet arī tālruni vai klēpjdatoru ar instalētu Bitcoin maku. Ja atnesīsit tikai adresi, nevarēsiet pārbaudīt monētu saņemšanu.

Divas lieliskas iespējas darījumiem ar personālu

Agrāk mēs parasti ieteicām LocalBitcoins tirdzniecībai klātienē, taču kopš tā laika uzņēmums nolēma noņemt vietējās naudas reklāmas. Tāpēc Paxful ir nākamais labākais serviss apkārt.

Slikta pircēja / pārdevēja atbilstība

Paxful darbojas kopš 2015. gada, un tie ir pieauguši, lai apkalpotu lielāko daļu valstu un reģionu. Šajā laikā viņi ir izveidojuši uzticamības reputāciju, un viņi ir kļuvuši labi pazīstami kā ārpusbiržas tirdzniecības vietne..

Lai iegādātos BTC vietnē Paxful:

Tiks parādīts pārdevēju saraksts. Ja tādu nav, jums būs jāgaida, līdz kāds parādīsies, vai jāapsver cita metode. Pārdevēja sarakstā tiks parādīts atgriezeniskās saites rezultāts katram, ieskaitot viņu valūtas kursu.

Pilnīgai demonstrācijai šis īsais video:

Tā kā jūs varat uzticēties Paxful nosūtīt monētas jums, nav pamata gaidīt vairākus apstiprinājumus pēc tam, kad pārdevējs izlaidīs monētas. Manu Paxful recenziju var izlasīt šeit.

Vietējais micēlija tirgotājs

Populārajā mobilā maka micēlijā ir funkcija, kas pazīstama kā vietējais tirgotājs. Šis rīks kalpo kā tikai skaidras naudas saskaņošanas un darījuma pakalpojums Bitcoin tirgotājiem.

Atkarībā no jūsu reģiona šajā vietnē var atrast vairāk vai (iespējams) mazāk pārdevēju nekā Paxful.

Diezgan viss, kas jums jāzina par vietējā tirgotāja procesu, ir pieejams kā vadīt micēlija vietnē.

Pēc samaksas pārdevējs izlaiž monētas no sava micēlija maka jums.

Citiem vārdiem sakot, micēlijs nodrošina darījuma pakalpojumu un garantē, ka pārdevējam ir bitkoīnu daudzums, ko viņi reklamēja kā pārdodamu.

Tomēr viņi faktiski nepārņem pārdevēja monētas, kā to dara Paxful. Tā vietā monētas tiek tieši izlaistas no pārdevēja maka pie jums.

Micēlijam ir algoritms, kas uzrauga blokķēdi un sniedz aprēķinu par jūsu darījuma iespējamību to pareizi apstiprināt. Tomēr lielākām summām es ieteiktu gaidīt faktiskus apstiprinājumus.

Drošība pirmajā vietā!

Es iesaku tirgoties tikai, iespējojot darījumu. Šajā gadījumā darījuma darījums nozīmē, ka pārdevēja Bitcoin tur uzticams pakalpojums.

Es iesaku arī veikt darījumus klātienē tikai drošā vietā. Laba izvēle ir bankas vestibili, policijas iecirkņu vestibili un tiesu nami.

Pirmo reizi sazinoties ar pārdevēju vai tirgojot lielas summas, ir saprātīgi izvēlēties vietu ar piekļuves kontroli, metāla detektoriem, drošības kamerām un aizsargiem.

Kopumā izmantojiet veselo saprātu; lai gan reti, ir ziņots par krāpšanu un krāpšanu.


4. Bitcoin pirkšana ar skaidru naudu no Bitcoin bankomāta (BTM)

Bitcoin bankomāti (BTM) pieņem skaidru naudu un pretī jums nosūta Bitcoins uz jūsu Bitcoin adresi. Tie ir ērts veids, kā tirgoties visu diennakti.

Kaut arī BTM ir kļuvuši arvien populārāki kopš to ieviešanas pirms dažiem gadiem, joprojām ir daudz reģionu, kur to nav. Labākais veids, kā atrast tuvējo bankomātu, ir izmantot CoinATMRadar vai CoinFlip, ja atrodaties ASV. Izmantojiet reklāmas kodu “99BTC”, lai saņemtu 10% atlaidi no jūsu darījumu maksas CoinFip bankomātos.

Noklikšķinot uz BTM šajā vietnē, jūs redzēsiet displeju ar precīzu atrašanās vietu, maksu, ierobežojumiem un ID prasībām (ja tādas ir). Vietne sniegs arī operatora kontaktinformāciju. Jums vajadzētu norādīt šo informāciju, ja rodas kādas problēmas.

Dodoties uz BTM, atcerieties ņemt līdzi arī savu Bitcoin maku vai adresi! Tāpat kā tāpat, kā izmantojot parasto bankomātu, meklējiet aizdomīgas rakstzīmes, kas gulstas.

5. Pērciet Bitcoin ar skaidras naudas noguldījumiem Bankā

Gan LocalBitcoins, gan Paxful kā naudas iespēju piedāvā skaidras naudas iemaksas.

ASV ir vēl divi pakalpojumi, kas specializējas bankas depozītu pirkumu organizēšanā un nodrošināšanā: BitQuick un Brīvība X (kuriem nepieciešami viedtālruņi).

Visbeidzot, Monētu siena sniedz šo pašu pakalpojumu ASV, Lielbritānijā, Argentīnā, Austrālijā, Brazīlijā, Kanādā, Vācijā, Latvijā, Meksikā, Polijā, Filipīnās un Rumānijā.

Izmantojot šo metodi, pārdevējs sniedz savu bankas informāciju. Pēc tam apmeklējat attiecīgo banku un aizpildāt depozīta veidlapu. Pārdevēji var norādīt konkrētu banku. Pēc tam ar bankas kasi jūs veicat skaidras naudas iemaksu pārdevēja kontā.

Šī metode ir uzticamāka un fiziski drošāka nekā tikšanās ar svešinieku. Konkrēti, pārdevējam nav iespējas uzzināt, kuru banku izmantosit.

Negatīvie ir tādi, ka šādi pakalpojumi ir pieejami tikai bankas darba laikā. Un tie ir lēnāki nekā klātienes darījumi – it īpaši, ja bankā ir gara rinda vai pakalpojums lēni pārbauda jūsu darījumu..

Tāpat kā klātienes skaidras naudas tirdzniecībā, bankas depozītu tirdzniecība jāveic tikai ar cienījama darījuma pakalpojuma starpniecību; šī darbība pasargās jūs no krāpšanas.

Darījuma dienestam varat pierādīt, ka esat veicis maksājumu, nofotografējot vai ieskenējot bankas depozīta kvīti. Strīdu gadījumā ar pienācīgu pierādījumu viņi atbrīvos pārdevēja monētas uz jūsu Bitcoin adresi.

Tāpēc pārliecinieties, ka saglabājat kvīti. Atšķirībā no bankas pārskaitījuma ir ļoti grūti pierādīt, ka esat veicis maksājumu bez tā!


6. Pērciet Bitcoin ar skaidru naudu pa pastu (nav ieteicams)

Paxful piedāvā arī pakalpojumus pārdevēju atrašanai, kuri skaidru naudu pieņem pa pastu. Jūs varat atrast piemērotus pārdevējus arī darknet tirgos.

Tāpat kā ar pirkumiem klātienē, mēģiniet tirgoties tikai ar atzītiem lietotājiem, kuriem ir laba reputācija. Uzticama pārdevēja izvēle ir vislabākā aizsardzība pret krāpšanu, un vienmēr ir jāizmanto darījuma darījums.

Šī metode ietver dažus acīmredzamus trūkumus, piemēram, lēnumu un risku, ka jūsu aploksne var pazust vai nozagta ceļā. Es iesaku iesaiņot rēķinus pāris slāņos papīra, lai tos nevarētu viegli atklāt, neatverot aploksni.

Gadījumā, ja jūsu aploksne nekad nenonāk vai pienāk tukša, daži pārdevēji var jums kompensēt. Lai kvalificētos, jums var lūgt sevi nofilmēt vai nofotografēt, ievietojot naudu aploksnē, aizlīmējot un nosūtot pa pastu.

Lielākas drošības labad iesaku izmantot ierakstītu pastu un pēc tam, kad pārdevējs to ir saņēmis, parakstīt to. Šī metode rada zināmu pierādījumu tam, ka esat maksājis, izmantojot darījumu, lai gan skaidras naudas summa aploksnē joprojām var tikt apstrīdēta.

Ņemot vērā šīs metodes trūkumus, es to iesaku tikai skaidras naudas pircējiem, kuri ir pārāk attālināti citām pirkšanas metodēm.

7. Kur es varu saņemt skaidru naudu par Bitcoin?

Ja vēlaties pārdot Bitcoins par naudu, darbosies šādas metodes:

  • Bēdīgs
  • Vietējais micēlija tirgotājs
  • Monētu siena
  • BitQuick
  • Daži bankomāti izsniedz skaidru naudu arī Bitcoin

8. Secinājums

Ja man būtu jāizvēlas viena no četrām metodēm, kuras es aplūkoju, tas noteikti būtu Bitcoin bankomāts. Bankomāti piedāvā drošu skaidras naudas pirkumu risinājumu, un tie parasti atrodas drošākos centrālajos rajonos.

Kaut arī Bitcoin pirkšana ar skaidru naudu ir ātrāka un anonīmāka nekā parastās metodes, tā joprojām ir riskantāka nekā lielākā daļa tiešsaistes metožu mūsdienās (kredītkartes, pārskaitījumi).

Ja jums nav jāizmanto skaidra nauda, ​​iespējams, ir drošāk izmantot tiešsaistes metodi, pieņemot, ka jūs pērkat, izmantojot labi zināmu un cienījamu biržu.

Ja jūs zināt citas metodes vai jums ir jautājumi vai komentāri, droši atstājiet tos komentāru sadaļā zemāk.