6 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar debetkarti

6 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar debetkarti

Bitcoin iegāde ar debetkarti pēdējos gados ir kļuvusi samērā vienkārša, ieviešot krāpšanas apkarošanas sistēmas Bitcoin apmaiņai. Tomēr šo sistēmu darbība ir diezgan dārga, un tāpēc biržas parasti iekasē prēmiju par Bitcoin iegādi ar debetkarti.

Ziņas kopsavilkums

Ātrākais veids, kā nopirkt Bitcoin ar debetkarti, būtu CEX.io. Tālāk ir norādītas darbības.

Ja meklējat papildu iespējas, šeit ir pilns saraksts ar apmaiņām, kas ļauj Bitcoin iegādāties ar debetkarti.

Ja vēlaties apkopotu katras apmaiņas pārskatu ar tās plusiem un mīnusiem, turpiniet lasīt. Tālāk ir aprakstīts:

1. Kur es varu nopirkt Bitcoins ar debetkarti?

Debetkartes izmantošana Bitcoins iegādei nav tik vienkārša, kā izklausās. Dažas biržas baidās no krāpšanas, tāpēc nepieņem debetkartes. Tomēr daudzas biržas ir sākušas ieviest pakalpojumus, lai atklātu krāpšanu, un mūsdienās tās ir atvērtākas kredītkartes un debetkartes iegādei.

Īkšķis un valūtas maiņas sistēma, kas pieņem kredītkartes, pieņem arī debetkarti. Ja neesat pārliecināts par konkrētu apmaiņu, varat vienkārši googlēt tās nosaukumu + “maksājuma veidi”, un parasti jūs nonākat pārskatā, kurā aprakstīts, kādu maksājuma veidu šī apmaiņa pieņem.


2. CEX.io

Plusi: Cienījama kompānija, augsti pirkšanas limiti

Mīnusi: Pieejamas ierobežotas valstis, samērā augsts valūtas kurss

Cex.io piegādā tirdzniecības pakalpojumus un starpniecības pakalpojumus (t.i., pērk jums Bitcoins). Ja jūs tikko sākat darbu, iespējams, vēlēsities izmantot starpniecības pakalpojumu un maksāt augstāku maksu. Tomēr, ja pārzināt biržas, jūs vienmēr varat vienkārši iemaksāt naudu, izmantojot debetkarti, un pēc tam nopirkt Bitcoin uzņēmuma tirdzniecības platformā ar daudz zemāku maksu.

Bitcoins pirkšana ar debetkarti, izmantojot CEX.io

3. eToro

Plusi: Piemērots iesācējiem, liels atbalsts

Mīnusi: Pieejamas ierobežotas valstis, ilgs monētu izņemšanas process

Ja jūs domājat par Bitcoin (vai jebkuru citu kriptovalūtu) tikai cenu spekulācijas nolūkos, vienkāršākais un lētākais variants bitcoīnu iegādei būtu eToro. eToro nodrošina dažādus kriptogrāfijas pakalpojumus, piemēram, tirdzniecības platformu, kriptovalūtas mobilo maku, apmaiņas un CFD pakalpojumus..

Pērkot Bitcoins, izmantojot eToro, jums būs jāgaida un jāveic vairākas darbības, lai tos izņemtu savā makā. Tātad, ja jūs vēlaties faktiski turēt Bitcoins savā makā par samaksu vai tikai ilgtermiņa ieguldījumiem, šī metode jums var nebūt piemērota.

Svarīgs!

75% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo pakalpojumu sniedzēju. Jums vajadzētu apsvērt, vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. CFD ASV lietotājiem netiek piedāvāti.

Kripto kasetes ir ļoti nestabili neregulēti ieguldījumu produkti. Nav ES ieguldītāju aizsardzības.


4. Coinmama

Plusi: Labs atbalsts, ātrs apgrozījums, cienījama kompānija

Mīnusi: Ierobežotas valstis ASV

Coinmama nodrošina vienkāršu veidu, kā nopirkt Bitcoins ar debetkarti, vienlaikus uzlādējot prēmiju. Uzņēmums pastāv kopš 2013. gada un piegādā visdažādākās kriptovalūtas, izņemot Bitcoin. Nesen uzņēmums ir ievērojami uzlabojis klientu atbalstu, un tam ir viens no ātrākajiem apgrozījumiem Bitcoins iegādei nozarē.

Bitcoins pirkšana ar debetkarti, izmantojot Coinmama

5. Monētu bāze

Plusi: Lietotājam draudzīgs interfeiss, salīdzinoši zemas maksas, izveidota reputācija

Mīnusi: Atbalsts prasa laiku, lai reaģētu

Coinbase ir labi pazīstams Bitcoin brokeris, kas dod jums iespēju iegādāties Bitcoins ar debetkarti vai kredītkarti viņu biržā.

Monētu iegādei ar debetkarti ir 3.99% maksa piemēro. Paturiet prātā, ka pirms monētu iegādes jums būs jāaugšupielādē valsts izdots ID, lai apliecinātu savu identitāti.

Bitcoins pirkšana ar debetkarti, izmantojot Coinbase


6. Bitpanda

Plusi: Zema maksa, intuitīvs interfeiss, vairākas maksājumu iespējas

Mīnusi: Labāk piemērots ES klientiem

Bitpanda tika dibināta 2014. gada oktobrī, un tas ļauj ES iedzīvotājiem (un nedaudzām citām valstīm), lai iegādātos Bitcoins un citas kriptovalūtas, izmantojot dažādas maksāšanas metodes (Neteller, Skrill, SEPA utt.). Dienas ierobežojums verificētiem kontiem ir 2 500 eiro (300 000 eiro mēnesī) kredītkaršu pirkumiem. Citām norēķinu iespējām dienas limits ir 10 000 eiro (300 000 eiro mēnesī).

Pērkot Bitcoins ar debetkarti, izmantojot Bitpanda

7. Bitstamp

Plusi: Viena no vecākajām un cienījamākajām apmaiņām apkārt, labs atbalsts

Mīnusi: Nav ļoti draudzīgs lietotājam, verifikācijas process var aizņemt kādu laiku

Bitstamp ir pilnībā licencēta Bitcoin birža, kas darbojas kopš 2011. gada. Vietne galvenokārt piedāvā tirdzniecības pakalpojumus, taču viņiem ir starpniecības iespēja pārdot jums Bitcoins tieši, pērkot ar debetkarti..

Lai pabeigtu pasūtījumu, jums jāizmanto 3D Secure. Dažas bankas jūsu kredītkartes depozītu var uzskatīt par skaidras naudas avansu. Tādā gadījumā jūsu banka vai debetkartes nodrošinātājs var iekasēt papildu maksu. Birža ir atvērta ASV un ES, kā arī pieaugoša klātbūtne Āzijā.

Bitcoins pirkšana ar debetkarti, izmantojot Bitstamp


8. Secinājums – vai ir droši iegādāties Bitcoins ar debetkarti?

Kamēr jūs izmantojat uzticamu biržu, izmantojot savu debetkarti, lai iegādātos Bitcoins, ir pilnīgi droši. Galvenais, ko es ieteiktu, nav saglabāt Bitcoins biržā pēc to iegādes, bet gan pārvietot tos uz savu Bitcoin maku.

Paturiet prātā, ka debetkartes lietošana var būt ērta, taču tā ir arī dārgāka. Ja jūs pērkat salīdzinoši lielu daudzumu monētu un jums ir iespēja, iesaku vienmēr izmantot bankas pārskaitījumu. Tomēr, ja summa nav tik liela, dažreiz maksājot papildu 3–5%, ir vērts ietaupīto laiku.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par procesu, droši atstājiet tos komentāru sadaļā zemāk.