Beginner’s Guide to Bitcoin Cloud Mining

Beginner’s Guide to Bitcoin Cloud Mining

Mākoņu ieguve ir vispārējs termins, kas tiek piešķirts vietnēm, kurās tiek iekasēta mēneša maksa apmaiņā pret kriptonauda ieguvi jums. Šajā ierakstā es detalizēti aprakstīšu, kas ir mākoņu ieguve, un atklāšu patiesību par tā rentabilitāti.

Mākoņu ieguves kopsavilkums

Mākoņraktuves ir termins, kas raksturo uzņēmumus, kas ļauj nomāt apsaimniekošanas aparatūru, kuru tie uztur un uztur, pretī samaksājot fiksētu maksu un daļu no jūsu gūtajiem ieņēmumiem. Tas būtībā nozīmē, ka jūs varat raktuves veikt attālināti bez nepieciešamības iegādāties dārgu kalnrūpniecības aparatūru.

Lielākā daļa, ja ne visas, mākoņu ieguves kompānijas mūsdienās ir vai nu vienkāršas krāpniecības, vai arī strādā ar neefektīvu biznesa modeli. Ar neefektīvu es domāju, ka jūs vai nu zaudēsiet naudu, vai nopelnīsit mazāk, nekā būtu, vienkārši nopērkot un turot Bitcoins.

Īsumā tas ir mākoņu ieguve. Ja vēlaties iegūt detalizētāku pārskatu par mākoņu ieguvi un īpašu rentabilitātes analīzi, turpiniet lasīt. Tālāk ir aprakstīts:

1. Kā darbojas mākoņu ieguve?

Tā kā Bitcoins ieguve mājās ir tik neticami dārga, daudzi cilvēki meklē lētākus risinājumus, kas nav saistīti ar datortehnikas iegādi, kas apēd elektrību un ātri novecos.

Ņemot to vērā, mākoņu ieguve šķiet ideāls risinājums: jūs “īrējat” jaucējjaudu no kalnračiem, kas atrodas attālā, vēsā vietā. Mākoņu ieguves uzņēmums rūpējas par kalnraču uzturēšanu, un jūs dalāties ar ieņēmumiem no operācijas.

Pārāk aizņemts, lai pats tirgotos? Atklājiet kopiju tirdzniecību vietnē eToro

Ja Google meklējat terminu “mākoņu ieguve”, jūs atradīsit bezgalīgas iespējas uzkāpt. Lielākā daļa šo vietņu parādīs daudz neskaidru skaitļu (it īpaši, ja esat iesācējs) un sola, ka mākoņu ieguve ir “vienkāršākais un efektīvākais veids, kā nopelnīt Bitcoins”.

Tātad viss izskatās labi, izņemot to, ka jūs ne vienmēr varat paļauties uz šiem uzņēmumiem, lai tie pildītu savu solījumu.


2. Labākie mākoņu ieguves pakalpojumi

Ir grūti ieteikt konkrētu mākoņu ieguves uzņēmumu, jo šie uzņēmumi biežāk ir pilnīgi krāpnieki. Tomēr ir dažas likumīgas iespējas.

Legit mākoņu ieguves uzņēmumi

Kad es saku legit, es nedomāju par rentablu vai cienījamu, es atsaucos tikai uz to, ka viņiem faktiski pieder aparatūra un raktuves Bitcoins.

Trīs zināmie piemēri ir Genesis Mining, Bitclub Network un Hashflare. Tomēr es esmu padziļināti apskatījis visus šos uzņēmumus, un katrā no tiem parādās milzīgi sarkanie karogi.

Lose Lose Situācija

Galvenais likumīgo mākoņu ieguves uzņēmumu izmantošanas modelis ir “zaudē un zaudē” paradigma. Ja Bitcoin cena pieaugs, jūs nopelnīsit mazāk nekā tad, ja tikko to nopirktu. Ja tas samazināsies – jūs neko nepelnīsit un, iespējams, zaudēsiet ieguldīto naudu.

Esmu par to uzrakstījis plaši šeit agrāk, bet tas darbojas īsumā:

Papildus maksājuma ieguves līguma maksājumam, kas parasti ir noteikta summa, uzņēmumi iekasē uzturēšanas maksu. Uzturēšanas maksa ir kalnrūpniecības aparatūras ekspluatācijas, dzesēšanas, uzglabāšanas uc izmaksas. Uzturēšanas maksa parasti tiek aprēķināta USD par kalnrūpniecības vienību (piemēram, 0,14 USD / TH).

Tā kā ieguves ieņēmumi tiek uzkrāti Bitcoin un uzturēšanas maksas tiek maksātas fiat, tad, ja Bitcoin cena samazināsies, ienākumi var nebūt pietiekami, lai segtu notiekošo tehnisko apkopi. Tādā gadījumā uzņēmums vienkārši pārtrauks jūsu ieguves līgumu bez jebkādas kompensācijas.

Lūk precīzs citāts no Genesis ieguves:

Gadījumā, ja līgums kļūst nerentabls (t.i., izmaksa nevar segt uzturēšanas maksu), no tā izrietošā dienas izmaksa būs nulle. Pēc tam līgums turpinās darboties 60 dienas … Ja līgums šajā periodā vairs neatgūst rentabilitāti, tas tiks izbeigts ….

No otras puses, ja Bitcoin cena šauj uz Mēnesi, parasti palielinās arī ieguves grūtības, padarot jūsu kalnračus mazāk rentablus. Apkopojot to, abos gadījumos, iespējams, labāk vienkārši nopirkt un turēt Bitcoins. Vai nu jūs zaudēsiet mazāk, vai nopelnīsit vairāk.

Ja veicat ātru meklēšanu tiešsaistē vai pat izlasāt manas atsauksmes par šiem uzņēmumiem, jūs atradīsit lielu daudzumu atsauksmju no cilvēkiem, kuriem līgumi tika izbeigti garajā kriptogrāfijas ziemā, kas sākās 2018. gadā..

Krāpšanās mākoņu ieguves uzņēmumi

Papildus likumīgiem mākoņu ieguves uzņēmumiem mums ir arī pilnīgas izkrāpšanas. Kad Bitcoin sāka uzņemt impulsu, sāka spēlēt daudzas ponzi shēmas, no kurām slavenākās bija Bitcoin uzkrājumi un uzticība, Bitconnect un OneCoin.

Vēl viens Ponzi nosaukums ir “Pyramid Scheme”. Tas ir sava veida ieguldījumu shēma, kurā jums jāiegulda nauda, ​​lai piedalītos. Cilvēkiem, kas ienāca pirmie, maksā algu tie, kas nāca pēc tam. Galu galā izmaksa nez kāpēc apstājas, un cilvēki piramīdas apakšā paliek bez nekā.

Pēc manām domām (un pēc cienīja citus kā arī) lielākā daļa mākoņu ieguves uzņēmumu ir vienkāršas Ponzi shēmas. Tas nozīmē, ka šiem uzņēmumiem faktiski nav kalnrūpniecības platformu, kas izvietotas attālā vietā, un jūsu samaksātā nauda tiek izmantota vecāku klientu un paša uzņēmuma izmaksai..

Lielākā daļa cilvēku neuzrādīs apsūdzības, ja viņiem nozags dažus simtus dolāru, tāpēc, kad uzņēmums bankrotē vai vienkārši pazūd, atliek tikai bariņš niknu cilvēku. Hei, tas notika arī ar mani …

4. Veiciet savus pētījumus

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts un vēlaties iet pa mākoņu ieguves ceļu, pirms izvelciet maku, pārliecinieties, ka esat veicis daudz pētījumu. Lūk, ko es iesaku:

Meklējiet atsauces

Gandrīz katrai krāpnieciskai tīmekļa vietnei ir kāds, kurš jau ir par to izlicis. Vai nu meklējiet BitcoinTalk, lai iegūtu informāciju par šo uzņēmumu, vai dodieties uz BadBitcoin par labi zināmo izkrāpšanu sarakstu.

Ja esat jau izkrāpts un nevarējāt atrast atsauci, iesaku izlikt ziņu vienā no šīm vietnēm, lai palīdzētu citiem lietotājiem izkļūt.

Neieguldiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt

Iespējams, ka vissvarīgākais padoms – ja jūs plānojat iesaistīties mākoņu ieguvē, dariet to pamazām, un NEKAD (un es domāju NEKAD) ieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Lielākā daļa šo uzņēmumu strādā ar to, ka pamazām jūs pievilina, un, tiklīdz esat ieguvis lielo naudu, viņi bez iepriekšēja brīdinājuma slēdzas.

Bitcoin Scam tests

Esmu izstrādājis mūsu pašu metodiku dažādu ar Bitcoin saistītu vietņu pārbaudei. Tā ir virkne jautājumu, kas galu galā radīs jums diezgan labu ideju, ja vietne, kuru skatāt, ir krāpšanās vai nav. Pārbaudi var nokārtot šeit.


5. Secinājums – vai mākoņu ieguve ir rentabla?

Ja vēlaties manu padomu – turieties tālāk no mākoņu ieguves. Apkārt šai zonai ir pārāk daudz jautājumu zīmju, lai padarītu to likumīgu.

Es domāju, ka, ja jūs nopietni domājat par ieguldījumiem Bitcoin, tad labāk nopirkt Bitcoin un turēt, nevis to iegūt.

Ja jums būtu bijusi pieredze mākoņu ieguves jomā, es labprāt uzzinātu par to zemāk komentāru sadaļā.