Kas yra akcijų įrodymas ir kaip sudaryti Ethereum

Kas yra akcijų įrodymas ir kaip sudaryti Ethereum

Kas yra „Staking“? Ar tai gali padėti užsidirbti pasyvių pajamų su kriptovaliuta? Tai rizikinga? Ir ką aš turiu žinoti prieš pradėdamas? Šiame įraše pabandysiu atsakyti į visus šiuos klausimus ir parodyti, kaip galite pradėti savarankiškai statyti „Ethereum“.

Nemėgstate skaityti? Žiūrėkite mūsų vaizdo įrašą

Kas yra akcijų suvestinės įrodymas

„Stake Proof“ (POS) yra alternatyvus sutarimo mechanizmas „Proof of Work“. Tai leidžia vartotojams rizikuoti savo monetomis, užuot skyrus skaičiavimus. Tada tinklas atsitiktinai pasirenka vartotojus, kurie padės sukurti kitą operacijų bloką.

Per POS „blockchain“ gali būti toliau atnaujinamas decentralizuotai, nereikalaujant galingų kompiuterių ir eikvojant elektros energijos.

Tai įrodymas apie akcijų paketą trumpai. Norėdami gauti išsamesnį paaiškinimą, skaitykite šį įrašą, štai ką aprašysiu:

 1. Kasyba ir darbo įrodymas
 2. Paaiškinimas apie akcijų paketą
 3. Stake Ethereum
 4. Steigimo baseinai ir kiti sprendimai
 5. Išvada

Jei dar nesinaudojote kriptovaliutomis, leiskite man pasiūlyti pradėti nuo mūsų „Kas yra Bitcoin?“ ir „Kas yra Bitcoin kasyba?“ įrašų prieš perskaitydami šį, norėdami įgyti tvirtą pagrindą tam, ką čia aptarsime.

1. Kasyba ir darbo įrodymas

Prieš pasinerdami į kuolą, skirkime šiek tiek laiko, kad suprastume problemą, kurią bando išspręsti kuolas. „Bitcoin“ ir kitos decentralizuotos kriptovaliutos žada siųsti pinigus skaitmeniniu būdu be jokios centrinės valdžios.

Iš pradžių sprendimas valdyti „blockchain“, kuris yra išgalvotas terminas likučių knygai, kurios nekontroliuoja nė vienas subjektas, buvo atliktas per kasybą. Kasyba yra tarsi konkurencija, kai galingi kompiuteriai bando atspėti matematinio klausimo sprendimą.

Kas pirmas randa sprendimą, tas įgyja teisę į knygą įrašyti kitą operacijų puslapį, dar vadinamą bloku..

Naudodamiesi kasyba, kuo galingesnį kompiuterį naudojate, tuo daugiau spėjimų jis gali padaryti per sekundę, padidindamas jūsų galimybes laimėti šiame konkurse. Matematikos ir tikimybės dėsnių dėka mažai tikėtina, kad kuris nors vienas asmuo ar grupė įgis monopolį atnaujinant knygą, ir taip išlaikoma decentralizacija.

Kalnakasybos techninis terminas yra „darbo įrodymas“ – nes demonstruodami teisingą sprendimą, kalnakasiai įrodo, kad įdėjo daug darbo, nes nėra kito būdo, kaip pasiekti sprendimą, išskyrus skaičiavimo galios naudojimą nuolatiniam darbui. bandydamas tai atspėti.

Darbo įrodymas yra vadinamasis sutarimo mechanizmas, nes jo tikslas yra sudaryti susitarimą dėl to, kas gali atnaujinti knygą tarp žmonių, kurie iš tikrųjų nepažįsta vienas kito ar turi kitokį pagrindą dirbti kartu..

Nors darbo sutarimo mechanizmo įrodymas gali būti patikimas ir saugus sprendimas valdant decentralizuotą knygą, jis taip pat reikalauja daug išteklių. Visų šių superkompiuterių naudojimas tik tam, kad atspėtų skaičių, be kitų trūkumų, sunaudoja daug elektros energijos.


2. Paaiškinimas apie akcijų paketą

Dėl šių trūkumų daugelį metų buvo siūlomi kiti alternatyvūs sutarimo mechanizmai. Viena labai populiari alternatyva yra akcijų įrodymas. Tai reiškia, kad užuot įsipareigoję elektros energiją valdyti kompiuterius ir bandyti laimėti konkursą, žmonės sukurs faktines monetas.

Bet kaip visa tai veikia?

Na, jūs iš esmės užrakinate tam tikrą lėšų kiekį kasdieniame kompiuteryje, kuris yra prijungtas prie tinklo. Jūsų kompiuteris techniniu požiūriu vadinamas mazgu, o jūsų uždarytos lėšos yra jūsų akcijų paketas. Kai jūsų akcijų paketas bus įtrauktas į varžybas, kuris mazgas sukurs kitą bloką. Matote, kad dalininkai kala kaladėles, jie jų negriauna.

Šio konkurso nugalėtojas išrenkamas atsižvelgiant į keletą veiksnių:

 • Kiek pinigų skiriama?
 • Kiek laiko buvo montuojamos monetos?
 • Atsitiktinis pasirinkimas (kad nė vienas subjektas neįgautų kalimo monopolio)

Apskritai, kas laimės konkursą, jis sukurs kitą operacijų bloką ir bus apdovanotas monetomis už jo indėlį į tinklą.

3. „Ethereum“ įdėjimas

Svarbu pažymėti, kad yra daugybė monetų, kuriose naudojamas akcijų paketas, pavyzdžiui, „Tezos“, „Cosmos“ ir „Cardano“, ir kiekviena moneta turi skirtingas taisykles, kaip ji apskaičiuoja ir paskirsto atlygį. Šiame įraše daugiausia dėmesio skirsime tam, kaip veikia „Ethereum“ akcijų modelio įrodymas.

Iki 2020 m. „Ethereum“ blokinė grandinė buvo grįsta tik darbo įrodymu; bet 2020 m. gruodžio mėn. sukurtas naujas „blockchain“, pavadintas „Švyturių grandinė“Buvo sukurta, kad būtų naudojamas akcijų paketo įrodymas: jis taip pat žinomas kaip„ Ethereum 2.0 “ir veikia kartu su originaliu„ Ethereum “blokiniu grandiniu„ Ethereum 1.0 “..

Norėdami prisijungti kaip „Ethereum 2.0“ patvirtintojas, turėsite užrakinti 32 eterius, o tai savo ruožtu uždirbs jums daug premijų. Viename mazge nėra galimybės užrakinti daugiau nei 32 eterius, taigi, jei norite padidinti atlygį, galite tiesiog nustatyti kelis mazgus po 32 eterius..

Po kelerių metų „Ethereum 2.0“ bus visiškai įdiegta ir susilies su „Ethereum 1.0“. Šis įvykis, vadinamas „prieplauka“, įvyks maždaug 2022 m., Po kurio „Ethereum“ taps grynai akcijų tinklo įrodymu. Tik po to, kai įvyks dokas, galėsite atsiimti savo turimą eterį ir premijas, o tai reiškia, kad statymas iš esmės naudingas ilgalaikiams „Ethereum“ savininkams..

Dabar jūs tikriausiai klausiate, kiek Eteris yra apdovanotas?

„Ethereum 2.0“ versijoje kiekvienas patvirtintojas, dalyvaujantis kalant bloką, gauna naujai nukaldinto eterio procentą, kai jis sukuriamas. Kuo daugiau tinklų turi patvirtintojų, tuo mažesnė bus atlygio dalis.

Pavyzdžiui, jei dalyvauja 1 mln. ETH, maksimalus metinis atlygis kiekvienam suinteresuotam asmeniui gali siekti 18,10%, tačiau jei bus įtraukta 3 milijonai eterių, metinė atlygio norma sumažėtų iki 10,45%. Galite galvoti apie bendrą naujo eterio, skirto kaip fiksuoto dydžio pyrago, kiekį ir kuo daugiau patvirtintojų turite norinčių to pyrago gabalėlio – tuo mažesnė bus kiekviena skiltelė..

Norint supaprastinti dalykus, yra dedikuoti statymo skaičiuotuvai galite naudoti, kad išbandytumėte ir įvertintumėte, kiek eterio uždirbsite, tam tikru būdu pridedant tam tikrą ETH kiekį.

Taigi, kur aš galiu užsiregistruoti?

Na, užsiregistruoti nėra taip paprasta, kaip yra tam tikri apribojimai turėtumėte žinoti. Kiekvieną dieną laive leidžiama tik 900 naujų tikrintojų, taigi, kaip jūs galite įsivaizduoti, laukia gana ilgas laukimo sąrašas. Šio straipsnio paskelbimo metu yra beveik 20 000 laukiančių tikrintojų laukia prisijungimo.

Be to, norint nustatyti savo tikrintuvą, reikalingos techninės žinios, specialus kompiuteris ir 32 eteriai – visa tai sukuria kliūtis, dėl kurių daugelis žmonių negali dalyvauti.

Kad viskas būtų dar sudėtingiau, jei neteisingai nustatote tikrintuvą, jis veikia neprisijungus arba yra kaip nors žalingas tinklui, jums gali būti taikomos nuobaudos. Šios bausmės gali apimti netgi „nukirtimą“ – tai terminas, nurodantis jūsų akcijų dalių sunaikinimą ir net pašalinimą iš tinklo.


4. Staklių grupės ir kiti sprendimai

Dėl visų ką tik minėtų rizikų buvo sukurti keli papildomi akcijų paketo sprendimai. Šios alternatyvos leidžia kasdieniam žmogui paimti ETH ir užsidirbti daug naudos – be didelių pastangų ar rizikos valdyti savo mazgą.

Mainai

Lengviausias būdas pakelti netechniką išmanantį žmogų būtų pasinaudoti mainų teikiamomis statymo paslaugomis. Tam tikri mainai leidžia jums montuoti monetas per jų tikrintuvus, net jei turite tik nedidelę sumą už tam tikrą mokestį.

Tai visiškai pašalina rūpesčius paleisti savo tikrintuvą, tačiau jums reikia prarasti savo monetų kontrolę biržai. Kai kurie mainai taip pat leis jums nedelsiant pretenduoti į savo premijas ir nelaukti, kol „Ethereum 2.0“ pasieks prijungimo fazę.

Stakes baseinai

Kitas variantas – prisijungti prie akcijų paketo. Kaip ir kasybos baseinai, taip ir statomi baseinai yra žmonių grupės, sujungtos tam, kad būtų geresnės galimybės sukurti kitą bloką. Dalyvaujantys fondai taip pat leidžia įnešti mažiau nei minimali statymo suma, nes visos lėšos sujungiamos kartu.

Jei nuspręsite eiti į bendrą baseiną, svarbu ištirti tam tikrus baseino aspektus:

 • Jo tvirtintojų patikimumas
 • Baseino mokesčiai
 • Pagalba klientams
 • Baseino dydis
 • Vartotojų apžvalgos
 • Nesvarbu, ar turite atsisakyti savo privačių raktų į baseiną

Iš anksto sukonfigūruotas tikrintuvas

Be to, galite įsigyti iš anksto sukonfigūruotą tikrintuvą. Nors pradinė šių tikrintuvų sąranka turėtų būti gana lengva, vis tiek turėsite išlaikyti nuolatinę priežiūrą, kuri gali būti vargo, atsižvelgiant į tai, kiek esate išmanantis technologijas.

Tikrinimo priemonė kaip paslauga („Cloud Staking“)

Tai yra įmonės, kurios leis jums paleisti savo tikrintuvą savo kompiuteriuose, nereikalaujant jo nustatyti ar prižiūrėti. Kadangi tai jūsų asmeninis tikrintojas, vis tiek turėsite sumokėti 32 ETH ir sumokėti tam tikrą mokestį už šią paslaugą. Puikus dalykas, susijęs su šia galimybe, yra tai, kad jį palyginti lengva nustatyti ir jums nereikia savo monetų kontrolės suteikti kitai įmonei.

„Ehtereum Staking Service Solutions“

Šaltinis: „Staking Rewards“

5. Išvada

„Stake“ įrodymas yra įdomi nauja koncepcija, leidžianti kasdieniams vartotojams dalyvauti užtikrinant tam tikrą blokų grandinę, tuo pačiu uždirbant pasyvų atlygį. Pereinant „Ethereum“ į POS, šis sutarimo mechanizmas įgauna didžiulį poveikį, tačiau vis dar anksti pasakyti, kaip šis perėjimas bus sėkmingas.

Jei norite daugiau sužinoti apie šią temą, galite ją naršyti puikus Coindesk pranešimas. Ir jei turite daugiau klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.

“>