Bitcoin Cloud Mining vadovas pradedantiesiems

Bitcoin Cloud Mining vadovas pradedantiesiems

Debesų kasyba yra bendras terminas, skirtas svetainėms, kurios ima mėnesinį mokestį mainais už kriptovaliutos kasybą už jus. Šiame įraše išsamiai aptarsiu kas yra debesų kasyba ir atskleisiu tiesą apie jos pelningumą.

Debesų kasimo suvestinė

Debesų kasyba yra terminas, apibūdinantis įmones, leidžiančias išsinuomoti jų eksploatuojamą ir prižiūrimą kasybos įrangą mainais už fiksuotą mokestį ir dalį jūsų uždirbtų pajamų. Iš esmės tai reiškia, kad jūs galite kasyti nuotoliniu būdu, nenaudodami brangios kasybos įrangos.

Dauguma, jei ne visos, debesų kasybos įmonės yra arba paprastos aferos, arba veikia neefektyvų verslo modelį. Neefektyviu turiu omenyje, kad jūs arba prarasite pinigų, arba uždirbsite mažiau, nei turėtumėte tiesiog pirkdami ir laikydami „Bitcoins“.

Tai debesų kasyba trumpai. Jei norite išsamesnės apžvalgos apie debesų gavybą ir konkrečios pelningumo analizės, skaitykite toliau. Štai ką aptarsiu:

1. Kaip veikia debesų kasyba?

Kadangi bitkoinų kasyba namuose yra nepaprastai brangi, daugelis žmonių ieško pigesnių sprendimų, kurie nereikėtų pirkti įrangos, kuri suvalgo elektros energiją ir greitai pasentų..

Atsižvelgiant į tai, debesų kasyba atrodo puikus sprendimas: jūs „išsinuomojate“ maišos galią iš kalnakasių, esančių atokioje, vėsioje vietoje. Debesų kasybos įmonė rūpinasi kalnakasių išlaikymu, o jūs dalijatės operacijos pajamomis.

Pernelyg užimta, kad galėtumėte prekiauti patys? Atraskite prekybą kopijomis „eToro“

Peržiūrėję „Google“ terminą „debesų kasyba“ rasite begalę galimybių šokti į laivą. Dauguma šių svetainių parodys jums daugybę painių skaičių (ypač jei esate naujokas) ir pažadėsite, kad debesų kasyba yra „lengviausias ir efektyviausias būdas užsidirbti Bitcoins“.

Taigi viskas atrodo gerai, išskyrus tai, kad ne visada galite pasikliauti šiomis įmonėmis, kad įvykdytų savo pažadą.


2. Geriausios debesų kasybos paslaugos

Sunku rekomenduoti konkrečią debesų kasybos bendrovę, nes šios įmonės dažniausiai yra visiškos aferos. Tačiau yra keletas teisėtų galimybių.

Legit debesų kasybos įmonės

Kai sakau „legit“, neturiu omenyje pelningo ar gerbiamo, aš turiu omenyje tik tai, kad jie iš tikrųjų turi aparatinę įrangą ir mano „Bitcoins“.

Trys žinomi pavyzdžiai yra „Genesis Mining“, „Bitclub Network“ ir „Hashflare“. Tačiau aš giliau apžvelgiau visas šias įmones ir kiekvienoje iš jų iškilo didžiulės raudonos vėliavos.

Lose Lose situacija

Pagrindinis teisėtų debesų kasybos bendrovių naudojimo modelis yra „prarasti prarasti“ paradigma. Jei Bitcoin pabrangs, uždirbsite mažiau nei tada, jei ką tik nusipirkote. Jei sumažės – nieko neuždirbsi ir tikriausiai prarasite investuotus pinigus.

Aš apie tai rašiau plačiai čia praeityje, bet štai kaip tai veikia trumpai:

Be debesų kasybos sutarties mokėjimo, kuris paprastai yra fiksuota suma, įmonės ima priežiūros mokestį. Priežiūros mokestis yra kasybos įrangos eksploatavimo, jos aušinimo, laikymo ir pan. Išlaidos. Priežiūros mokestis paprastai apskaičiuojamas JAV doleriais už kasybos galios įrenginį (pvz., 0,14 USD / TH).

Kadangi kasybos pajamos kaupiamos Bitcoin, o techninės priežiūros mokesčiai mokami fiat, jei nukritus Bitcoin kainai, pajamų gali nepakakti, kad padengtų vykdomą techninę priežiūrą. Tokiu atveju įmonė tiesiog nutrauks jūsų kasybos sutartį negrąžinant pinigų.

Štai štai tiksli citata iš „Genesis“ kasybos:

Tuo atveju, jei sutartis tampa nuostolinga (t. Y. Išmoka negali padengti priežiūros mokesčio), dienos išmoka bus lygi nuliui. Po to sutartis tęsis 60 dienų … Jei per šį laikotarpį sutartis nebus pelninga, ji bus nutraukta ….

Kita vertus, jei Bitcoin kaina nukris į mėnulį, kasybos sunkumai taip pat padidėja, todėl jūsų kalnakasiai bus mažiau pelningi. Apibendrinant, abiem atvejais jums tikriausiai geriau tik pirkti ir laikyti Bitcoins. Prarasite mažiau arba uždirbsite daugiau.

Jei atliksite greitą paiešką internete ar net perskaitysite mano pačių atsiliepimus apie šias įmones, rasite daug žmonių, kuriems sutartys buvo nutrauktos per ilgą kriptografijos žiemą, prasidėjusią 2018 m., Liudijimus..

Sukčiavimo debesų kasybos įmonės

Be teisėtų debesų kasybos bendrovių, mes taip pat turime visišką sukčiavimą. Kai Bitcoin ėmė įgauti pagreitį, atsirado daugybė ponzi schemų, iš kurių garsiausios Bitcoin taupymas ir pasitikėjimas, „Bitconnect“ ir „OneCoin“.

Kitas Ponzi pavadinimas yra „Piramidės schema“. Tai yra tam tikra investicijų schema, kur norint investuoti reikia investuoti pinigus. Žmonės, kurie atėjo pirmi, gauna atlyginimus už tuos, kurie atėjo. Galų gale išmokėjimai dėl kažkokių priežasčių sustoja, o piramidės apačioje esantys žmonės nieko nelieka.

Mano nuomone (ir gerbė kitus taip pat) dauguma debesų kasybos bendrovių yra paprastos „Ponzi“ schemos. Tai reiškia, kad šios įmonės iš tikrųjų neturi jokių kasybos įrenginių, įrengtų atokioje vietoje, o jūsų sumokėti pinigai naudojami vyresniems klientams ir pačiai įmonei išmokėti..

Daugelis žmonių neteiks kaltinimų, kai iš jų bus pavogti keli šimtai dolerių, todėl įmonei bankrutavus ar tiesiog dingstant, belieka krūva piktų žmonių. Ei, tai nutiko ir man …

4. Atlikite savo tyrimus

Jei vis dar nesate įsitikinęs ir norite eiti debesų kasimo keliu, prieš ištraukdami piniginę būtinai atlikite pakankamai tyrimų. Štai ką aš siūlau:

Ieškokite nuorodų

Beveik kiekvienoje apgaulingoje interneto svetainėje yra kažkas, kuris apie ją jau paskelbė. Arba ieškokite „BitcoinTalk“ informacijos apie tą įmonę arba eikite į BadBitcoin žinomų sukčių sąrašą.

Jei jau esate apgautas ir neradote nuorodos, patariu paskelbti vienoje iš šių svetainių, kad padėtų kitiems vartotojams.

Neinvestuokite daugiau, nei galite sau leisti prarasti

Turbūt pats svarbiausias patarimas – jei ketinate užsiimti debesų gavyba, darykite tai po truputį ir NIEKADA (ir turiu omenyje NIEKADA) neinvestuokite daugiau, nei galite sau leisti prarasti. Daugelis šių kompanijų dirba taip, kad jos jus po truputį vilioja, o kai gausite didelius pinigus, jos užsidarys be jokio įspėjimo..

„Bitcoin“ suktybės testas

Aš sukūriau savo metodiką, skirtą tikrinti įvairias su Bitcoin susijusias svetaines. Tai klausimų serija, kuri galiausiai suteiks jums gana gerą idėją, jei jūsų žiūrima svetainė yra sukčiavimas ar ne. Testą galite laikyti čia.


5. Išvada – ar debesų kasyba yra pelninga?

Jei norite mano patarimo, laikykitės atokiau nuo debesų kasybos. Šioje srityje yra per daug klaustukų, kad ji būtų teisėta.

Manau, kad jei rimtai investuojate į Bitcoin, tuomet geriau pirkti Bitcoiną ir laikyti, o ne kasinėti.

Jei turėtumėte savo debesų kasybos patirties, norėčiau apie tai sužinoti žemiau esančiame komentarų skyriuje.