Labākās Bitcoin un kriptonauda seifa lietotnes

Labākais Bitcoin & Kriptovalūtas seifa lietotnes

Kriptovalūtas seifa lietotnes ir programmas, kas datora cietajā diskā vai mobilajā tālrunī saglabā un pārvalda jūsu Bitcoins privāto atslēgu. Šajā amatā es pārskatīšu vispopulārākās seifa lietotnes.

Nepatīk lasīt? Noskatieties mūsu 2 minūšu video kopsavilkumu

Bitcoin & Kriptovalūtas seifa lietotņu kopsavilkums

Apkārt ir daudz dažādu Bitcoin un kriptonauda seifa lietotņu, un pirms maka izvēles ir svarīgi zināt, kādas funkcijas jūs meklējat. Vairākas lietas, kas jāņem vērā, ir lietošanas ērtums, drošība, privātums un monētu atbalsts. Iesācējiem labākais seifs visdrīzāk būtu Exodus.

Šeit ir labākās Bitcoin un kriptonauda seifa lietotnes:

Ja vēlaties detalizētāku pārskatu par dažādiem maciņiem, kurus lasāt, apskatīšu šo:

1. Kriptovalūtas seifa lietotnes

Maka lietotnes, sauktas arī par programmatūras seifiem, uzskata par “karstajiem seifiem”, jo tās ir savienotas ar internetu. Tas padara tos pēc konstrukcijas mazāk drošus nekā aparatūras maki. Tomēr nelieliem Bitcoin vai jebkuras citas kriptovalūtas daudzumiem un ikdienas lietošanai tie ir labs risinājums.

Ja jūs esat jauns kriptonauda maku pasaulē, iesaku noskatīties šo videoklipu, lai šim ierakstam būtu lielāka jēga:

Lieliem monētu daudzumiem VIENMĒR izmantojiet saldētavas (t.i., makus, kas nav savienoti ar internetu), piemēram, papīra maku vai aparatūras maku..


2. Izceļošana

Plusi: intuitīvs, lielisks klientu atbalsts, DeFi integrācijas.

Mīnusi: ierobežots monētu atbalsts, nevis atvērts avots

Platformas: Mac OS, Linux, Windows, iOS, Android.

Ja jūs tikko sākat darbu ar Bitcoin un joprojām mēģināt aplauzt galvu visam notiekošajam, Exodus ir jūs aptvēris. Exodus uzsāka darbību 2016. gada jūlijā un kopš tā laika ir guvis nopietnu impulsu.

Sākšu ar negatīvo pusi – tas nav atvērts avots. Tas nozīmē, ka izstrādātāji programmatūrā var ievietot ļaunprātīgu kodu, jums par to nezinot. Un, protams, ja runa ir par naudas pārvaldīšanu, slēgta pirmkoda programma var radīt zināmas bažas.

Tomēr, tā kā jebkurā gadījumā es iesaku jums izmantot maku lietotnes nelielam Bitcoin daudzumam (slēgts vai atvērts avots), tad manā grāmatā tas nav liels jautājums. Es nekad nelieku summu, kuru nevēlos riskēt, nevienā karstā makā (galddatorā, mobilajā ierīcē vai tīmeklī)..

Exodus ļauj turēt arī dažādas kriptovalūtas, piemēram, Ethereum, Litecoin, Dash un citas. Saskarne ir ļoti viegli saprotama, un pat pilnīgi iesācēji to sajutīs. Ja jums šķiet, ka elektrums ir biedējošs, tā ir lieliska alternatīva.

3. Atomu maks

Plusi: Atbalsta simtiem aktīvu, kriptogrāfijas valūtas pārveidošanu lietotnēs, likmju nodrošināšanas pakalpojumu

Mīnusi: Mazāk intuitīvs nekā citi maki, salīdzinoši augsts atomu mijmaiņas kurss

Platformas: Mac OS, Windows, Ubuntu, Debian, Fedora, iOS, Android.

Ja meklējat ērti lietojamu maku, lai uzglabātu ne tikai Bitcoin, varat apskatīt Atomic Wallet. Atomic Wallet ir vairāku valūtu maks, kas ļauj vienā saskarnē uzglabāt līdz 500 dažādām monētām un žetoniem.

Maks arī ļauj izmantot Atomic Swaps, lai veiktu apmaiņu starp noteiktām kriptovalūtām tieši seifā, bez nepieciešamības veikt apmaiņu. Monētām, kas neatbalsta Atomic Swaps, ir iespēja izmantot darījumus, izmantojot iebūvētus pakalpojumus, piemēram, Changelly vai ShapeShift..


4. ZenGo maks

Plusi: ļoti droša, nav nepieciešamas privātas atslēgas, papildu pakalpojumi, piemēram, monētu pirkšana un maiņa.

Mīnusi: ierobežots monētu atbalsts

Platformas: iOS, Android

ZenGo piedāvā pasaulē pirmo bezatslēgas maku bez drošības kompromisa. Seifs aizsargā privāto atslēgu uzņēmuma serverī, izmantojot uzlabotus kriptogrāfijas pasākumus, ietaupot lietotājiem pienākumu pašiem nodrošināt viņu atslēgas..

Seifs piedāvā papildu pakalpojumus, piemēram, Bitcoin iegādi un altkoīnu maiņu, kas kopā ar nozares standarta maksām padara ZenGo ļoti draudzīgu ikdienas lietošanai. ZenGo pašlaik atbalsta vairākas monētas, lai gan daudzas no populārākajām monētām vēl nav pieejamas.

5. Malas maks

Plusi: Draudzīgs iesācējiem, daudzvalūtu atbalsts, ļoti drošs

Mīnusi: Ierobežots monētu atbalsts

Platformas: iOS, Android.

Edge ir atvērtā koda, vairāku valūtu mobilais kriptovalūtas maks. Papildus izcilajam drošības rādītājam Edge ir pazīstams arī ar iesācējiem draudzīgām funkcijām, piemēram, tirgotāju sarakstiem, kuri pieņem bitcoin, un veidiem, kā iegādāties dāvanu kartes ar atlaidi..

Ir arī zināms, ka Edge ir partnerattiecības ar uzņēmumiem, kas pieņem Bitcoin, kas bieži vien nodrošina zināmu atlaidi, lietojot lietotni pirkumu veikšanai.


6. Coinomi

Plusi: vairāku valūtu atbalsts, pielāgotas maksas, tirdzniecība lietotnēs

Mīnusi: vairs nav atvērtā koda

Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android.

Coinomi ir vecākais daudzvalūtu maks. Coinomi atbalsta vairāk nekā 1770 dažādus līdzekļus, kas ir visplašākais pieejamais atbalsts, ko atradīsit no ar brīvības atņemšanu nesaistīta maka (t.i., maka, kas ir vienīgais tā privāto atslēgu īpašnieks).

Coinomi lepojas arī ar paaugstinātu privātumu. Nav KYC birokrātijas, lai piekļūtu jūsu līdzekļiem, nav IP asociācijas, nav identitātes saistīšanas un nav darījumu izsekošanas. Coinomi serveri anonimizē jūsu pieprasījumus, slēpjot jūsu IP adresi no nevēlamiem skatieniem.

Coinomi atbalsta Segwit un dinamiskas un pielāgotas Bitcoin tīkla maksas.

7. BRD

Plusi: Draudzīgs iesācējiem, daudzvalūtu atbalsts, ļoti drošs

Mīnusi: Piegādā ļoti vienkāršas funkcijas, atbalsta mazāk monētu nekā citi maki

Platformas: iOS, Android

BRD ir vienkāršs “viss nepieciešamās lietas” ar brīvības atņemšanu nesaistīts Bitcoin maks. Šis seifs ir tikpat ērti lietojams, cik tas izpaužas. Ir divas galvenās funkcijas: sūtīt un saņemt.

Turklāt varat izmantot lietotni, lai iegādātos BTC un ETH, kas nonāks tieši jūsu makā. Atvērtā koda kods padara šo maku par vienu no drošākajiem seifiem.


9. Blockchain.com maks

Plusi: ar brīvības atņemšanu nesaistīts, intuitīvs lietotāja interfeiss, uzticams un labi izveidots

Mīnusi: ļoti ierobežots aktīvu atbalsts, ziņojumi par sliktu klientu apkalpošanu.

Platformas: iOS, Android

Blockchain.com maks ir viens no populārākajiem un vispāratzītākajiem Bitcoin makiem, kas pastāv kopš 2012. gada. Tas ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts mobilais maks, kas atbalsta tikai dažas galvenās monētas un dažus stablecoins.

Blockchain.com maka lietotāji var pirkt, pārdot un uzglabāt kriptovalūtu, kā arī apmainīties starp kriptovalūtām un nopelnīt procentus.

Seifs ir pieejams vairāk nekā 21 valodā, padarot to piemērotu miljardiem lietotāju visā pasaulē.

8. Samouraju maks

Plusi: Augstākās klases privātums, anti-melnā saraksta funkcija stingrām platformām

Mīnusi: Atbalsta tikai Bitcoin, pieejams tikai Android

Platformas: Android, iOS (nākotne)

Samourai ir uz privātumu un drošību vērsts Bitcoin maks, kura mērķis ir slēpt jūsu darījumus un identitāti. Lai to palīdzētu, Samourai maks iekļauj virkni funkciju, tostarp monētu mikseri, svaigas adreses katram darījumam un citas..

Samourai maku ir ierobežots gan aktīvu, gan platformu atbalsts, kas pašlaik ir pieejams tikai Android ierīcēs un atbalsta tikai Bitcoin.


10. Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu pārskaitīt naudu uz manu Bitcoin maku?

Kā es varu pārskaitīt naudu no sava Bitcoin maka uz savu bankas kontu?

Bankas nepieņem Bitcoin, tāpēc jums būs jāpārdod Bitcoins par fiat valūtu (dolārs, eiro utt.) Bitcoin biržā un pēc tam jāizņem šie līdzekļi no biržas uz jūsu bankas kontu..

11. Secinājums

Bitcoin naudas netrūkst, un iesācējiem tas dažreiz var būt milzīgs. Ja jūs esat jauns Bitcoin lietotājs, sāciet ar Exodus un virzieties augšup. Ja jūtat, ka esat diezgan tehnisks, varat izlaist izceļošanu un doties tieši uz Electrum.

Galu galā mēģiniet pielāgot seifu savām vajadzībām, jo ​​katram no šeit apskatītajiem makiem ir atšķirīga mala.

Es labprāt dzirdētu par jūsu iecienītāko Bitcoin maku zemāk esošajā komentāru sadaļā.

“>